Mourinho wytypował zwycięzców ćwierćfinałów Euro. "Zabiją mnie, gdy jutro wyląduję"

Już w piątek odbędą się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Euro 2020. Wytypowania zwycięzców podjął się ostatnio Jose Mourinho w rozmowie z radiem "talkSport". Portugalczyk nie przewiduje żadnych niespodzianek.

Euro 2020 wchodzi w decydującą fazę. Już w piątek odbędą się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe. W Sankt Petersburgu Hiszpania zmierzy się ze Szwajcarią, a w Monachium Włosi zagrają z Belgią. W sobotę natomiast Duńczycy zmierzą się z Czechami na stadionie w Baku, a później Anglicy z Ukrainą w Rzymie. Półfinały i finał mistrzostw Europy odbędą się na Wembley w Londynie. 

Zobacz wideo Belgia drży przed meczem z Włochami. Niepokojące informacje przed meczem [EURO SEKCJA]

Mourinho typuje pary półfinałowe Euro. "Muszę to powiedzieć"

W związku ze zbliżającymi się ćwierćfinałami Euro 2020 kibice i eksperci prześcigają się w przewidywaniach, które reprezentacje awansują dalej. Takiej misji podjął się ostatnio także nowy trener AS Romy Jose Mourinho w rozmowie z radiem "talkSport". Portugalczyk nie przewiduje żadnych niespodzianek, a do jednego typu został wręcz zmuszony. 

Edward Krychowiak o czerwonej kartce syna: Mogę tylko przeprosić kibicówOjciec Krychowiaka nie mógł dłużej milczeć. Mówi o wulgarnych i złośliwych opiniach

- Myślę, że Hiszpania pokona Szwajcarię. To będzie kolejny wielki mecz. Nie wystąpi w nim jednak Granit Xhaka. Belgia - Włochy? To wielki mecz. Jeśli nie powiem, że wygra Italia, zabiją mnie, gdy jutro wyląduję. Muszę to powiedzieć. Anglia na pewno zakwalifikuje się do półfinału. Uważam też, że Dania da sobie radę w meczu przeciwko Czechom - wytypował Mourinho.

Na Euro 2020 jechali bez nadziei, teraz wierzą. Na Euro 2020 jechali bez nadziei, teraz wierzą. "Nawet z osła zrobi konia wyścigowego"

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o: