Cristiano Ronaldo numerem jeden na świecie. Cyk i ma 1,6 miliona dolarów

Cristiano Ronaldo został numerem jeden pod względem pieniędzy zarabianych przez posty na Instagramie - informuje brytyjska telewizja "BBC".

Cristiano Ronaldo na Instagramie obserwuje aż 308 milionów ludzi. Za jeden post reklamowy w tym serwisie może inkasować nawet ok. 1,6 miliona dolarów. Według firmy marketingowej "Hopper HQ" drugie miejsce zajmuje Dwayne "The Rock" Johnson, który ma 250 milionów obserwatorów (1,52 mln. dolarów za post). 

Zobacz wideo Zidane za Deschampsa? "Być może będzie trzęsienie ziemi"

Stadio Olimpico w Rzymie przed meczem otwarcia Euro 2020.Włosi apelują: Nie przyjeżdżajcie tutaj. Nie umierajcie. To się nie może powtórzyć

Cristiano Ronaldo wreszcie pierwszy

- Wspaniale jest widzieć, jak Cristiano Ronaldo zajął pierwsze miejsce w tym roku w tej klasyfikacji, jak stale plasował się w pierwszej piątce. Dzięki tegorocznemu Euro i kilku kontrowersyjnym ruchom marketingowym w ciągu ostatnich kilku tygodni, obecność królewskiej rodziny piłkarskiej gwałtownie wzrosła - powiedział Mike Bandar, współzałożyciel Hopper HQ.

W dziesiątce najlepiej zarabiających jest tylko tylko dwóch sportowców. Oprócz Cristiano Ronaldo popularny jest też inny piłkarz - Leo Messi. Argentyńczyk ma 224 milionów obserwujących (1,16 mln. dolarów za post). Są za to aktor Dwayne "The Rock" Johnson, piosenkarze: Justin Bieber, Selena Gomez, Ariana Grande, Beyonce oraz modelki i celebrytki: Kendall i Kylie Jenner, Kim Kardashian. Dopiero szesnastą pozycję zajmuje kolejny sportowiec - Brazylijczyk Neymar.

Mikkel Damsgaard z Danii podczas meczu z Rosją na Euro 2020.Tragedia Eriksena otworzyła wrota wielkiej kariery jego zastępcy. 20-latek zagrał trzy mecze

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o: