Burza w reprezentacji Chorwacji po Euro 2020. Rebić szybko usunął wpis

Ante Rebić publicznie skrytykował selekcjonera reprezentacji Chorwacji Zlatko Dalicia oraz ekspertów telewizyjnych po przegranym 3:5 meczu z Hiszpanią w 1/8 finału Euro 2020. Zawodnik Milanu postanowił usunąć swoje konto na Instagramie - informuje portal dnevnik.ba.

Po zakończeniu spotkania Chorwacja – Hiszpania selekcjoner Zlatko Dalić oświadczył, że dla części zawodników były to ostatnie mecze w kadrze narodowej. W chorwackiej prasie pojawiła się ankieta, w której aż 22 tysiące kibiców wybrało Ante Rebicia najgorszym zawodnikiem podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Piłkarz Milanu zareagował na słowa selekcjonera za pośrednictwem konta na Instagramie.

Zobacz wideo Oceniamy sędziowanie na Euro. "On robił błędy, które nie podlegają weryfikacji VAR"

Ante Rebić zaatakował Zlatko Dalicia i ekspertów telewizyjnych. Zawodnik Milanu doczekał się szpilki od Roberta Prosineckiego

Jak podaje portal dnevnik.ba, Ante Rebić opublikował wideo na Instagramie, w którym widać fragmenty meczu z Hiszpanią. W opisie nagrania zawodnik zdecydował się zaatakować selekcjonera Dalicia oraz ekspertów telewizyjnych (m.in. Roberta Prosineckiego). – Nie ma to już znaczenia, kto jest winowajcą. Faktem jest to, że przez 2-3 lata byliśmy gówniani. Przepraszam, że nie mieliśmy nikogo, kto wykorzystałby to utalentowane pokolenie plus dwóch geniuszy L i M (Luka Modrić i Mateo Kovacić – dop.red), aby zrobić dużo więcej – rozpoczął gracz Milanu.

- Eksperci telewizyjni: odstawcie alkohol przed meczem i kibicujcie Chorwacji! Razem jesteśmy silniejsi. Dziękuję wszystkim kibicom, którzy przyjechali do Kopenhagi. Chorwacja na pierwszym miejscu – dodał Rebić. Po 20 minutach post został usunięty, a wraz z nim konto na Instagramie. Szpilkę w napastnika wbił Robert Prosinecki. – Nie wiem, kto to w ogóle jest Rebić. Dawno go nie widziałem – powiedział.

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA