Selekcjoner Węgrów zakpił z Ronaldo, Mbappe i Neuera. "Do zobaczenia"

Selekcjoner reprezentacji Węgier - Marco Rossi - zakpił z grupowych przeciwników na Euro 2020. Trener Madziarów wbił szpilkę gwiazdom Portugalii, Francji oraz Niemiec, które odpadły już z mistrzostw Europy.

Chociaż reprezentacja Węgier odpadła z Euro 2020 po fazie grupowej, to zespół Marco Rossiego rywalizację mógł zakończyć z wysoko podniesioną głową. Węgrzy zaskakująco dobrze poradzili sobie w grupie śmierci, w której grali z Portugalią, Francją i Niemcami.

Zobacz wideo Boniek podsumował występ kadry na Euro 2020. "Główny wniosek? Prezes jest bezbłędny"

Z pierwszymi Węgrzy przegrali 0:3, choć do 84. minuty udało jej się utrzymywać bezbramkowy remis. Z Francuzami i Niemcami zespół Rossiego sensacyjnie wywalczył po punkcie, remisując odpowiednio 1:1 i 2:2. W trakcie ostatniego spotkania z Niemcami Węgrzy prowadzili dwukrotnie i niewiele zabrakło, by awansowali do fazy pucharowej.

Do tej weszli jednak grupowi rywale Węgrów. W 1/8 finału wszyscy członkowie grupy śmierci odpadli jednak z rywalizacji. Portugalczycy przegrali 0:1 z Belgią, Niemcy 0:2 z Anglią, a Francuzi, mimo że prowadzili już 3:1, to po rzutach karnych przegrali ze Szwajcarią. 

Trener Węgrów drwi z gwiazd rywali!

W środę, dzień po odpadnięciu z Euro 2020 ostatniego grupowego rywala, z przeciwników zakpił węgierski selekcjoner. Rossi opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się on sam oraz Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe i Manuel Neuer, którzy w rękach trzymają walizki.

"Do zobaczenia wkrótce na plaży" - zadrwił Rossi, który już drugi raz w ciągu ostatnich tygodni wbił szpilkę Ronaldo. Po meczu z Portugalią, w którym gwiazdor Juventusu zdobył dwie bramki, Rossi nazwał go "irytującym".

 

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA