Najpiękniejszy gol turnieju? Fantastyczna precyzja uderzenia Paula Pogby [WIDEO]

Paul Pogba nie strzelił bramki dla reprezentacji Francji od finału mundialu z Chorwacją. W poniedziałkowym meczu ze Szwajcarią zawodnik popisał się wspaniałym golem, który ma szansę zdobyć tytuł najpiękniejszej bramki na Euro 2020.

Mecz Hiszpanii z Chorwacją w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 3:3. Niewiele osób myślało, że tak samo będzie w meczu Francji ze Szwajcarią. W oby meczach 1/8 finału Euro 2020 konieczne były dogrywki.

Piękna bramka Paulo Pogby w meczu ze Szwajcarią

Pierwszy gol w meczu padł dla Szwajcarii. W 15. minucie spotkania strzelił Haris Seferowić. Francuzi schodzili z boiska po pierwszej połowie, przegrywając. W drugiej połowie zaczęli zdecydowanie napierać na bramkę Szwajcarów. W cztery minuty Karim Benzema odmienił losy tego spotkania.

Francuz strzelił dwie piękne bramki w 57. i 59. minucie meczu. Później na 3:1 dla Francji strzelił także Paul Pogba. Zawodnik popisał się mocnym strzałem sprzed pola karnego. Jak się okazuje, jest to pierwsza bramka Pogby dla Francji od finału mundialu z Chorwacją z lipca 2018 roku. W poniedziałek piłkarz zakończył serię 38 strzałów bez bramki w barwach Les Bleus.

Mimo prowadzenia, Szwajcarzy (tak jak wcześniej Chorwaci) doprowadzili do wyrównania. W 81. minucie bramkę strzelił ponownie Haris Seferowić. W 90. minucie na 3:3 trafił Mario Gavranović. Zawodnicy musieli więc mierzyć się w dogrywce.

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.