"O Jezu, co tu się stało?!" Jacek Laskowski nie mógł uwierzyć w tak absurdalnego gola w Euro 2020 [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii od 20. minuty przegrywa z Chorwacją w 1/8 finału Euro 2020 0:1. Gola samobójczego strzelił bramkarz Hiszpanów, Unai Simon.

Hiszpania zdemolowała Słowację 5:0 w meczu 3. kolejki Euro 2020! Przy pierwszym golu dla drużyny Luisa Enrique w kuriozalny sposób zachował się Martin Dubravka. Słowacki golkiper w siatkarskim stylu wbił piłkę do własnej bramki. W kolejnym starciu Hiszpanie podejmują w Kopenhadze reprezentację Chorwacji, a podobny błąd popełnił Unai Simon. 

Zobacz wideo To jest geneza porażki Polski na Euro 2020

Unai Simon niczym Dubravka czy Szczęsny. Kolejny bramkarz z samobójczym trafieniem

W okolicach 20. minuty spotkania reprezentacja Hiszpanii apelowała do sędziego, aby rozpatrzył sytuację z pola karnego Chorwatów, ponieważ doszukiwali się tam rzutu karnego. Po strzale głową Alvaro Moraty piłka odbiła się od ręki chorwackiego obrońcy, jednak arbiter kazał kontynuować grę. Hiszpańscy obrońcy podawali piłkę między sobą, wycofali ją do Unaia Simona, a ten nie przyjął piłki, tylko przepuścił ją, w wyniku czego wpadła do bramki. - "O Jezu, co tu się stało?!" - zakrzyknął komentujący mecz w TVP, Jacek Laskowski.

Na powtórkach widać, jak piłka zagrana do bramkarza reprezentacji Hiszpanii i Athletiku Bilbao odbiła się od piszczela bramkarza, po czym przekracza linię bramkową. Zespół Luisa Enrique musi teraz nadrabiać straty, jeżeli chce się liczyć w walce o ćwierćfinał Euro 2020

Unai Simon to kolejny bramkarz na Euro 2020, który popełnił taki błąd. W meczu ze Słowacją samobójcze trafienie wpisano na konto polskiego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego. Martin Dubravka natomiast wbił sobie piłkę do bramki w ostatnim spotkaniu fazy grupowej tegorocznych mistrzostw Europy. 

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie 

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie. 

Więcej o: