Bale jednak odpowiedział na "głupie" pytanie, po którym przerwał pomeczowy wywiad

Wiadomo już, czy Gareth Bale będzie dalej występował w reprezentacji Walii. Zawodnik wątpliwości rozwiał po przegranym meczu z Danią 0:4 na mistrzostwach Europy.

W sobotę rozpoczęła się faza pucharowa Euro 2020. W pierwszym spotkaniu 1/8 finału reprezentacja Danii pokonała 4:0 Walię i awansowała do ćwierćfinału. Duńczycy zdominowali swojego rywala i nie pozwalali mu stworzyć zagrożenia pod swoją bramką.

Walia grzmi. Walia grzmi. "Euro 2020 to żart. Absolutny koszmar"

Bale: Będę grał dla Walii aż do dnia, gdy przestanę grać w piłkę.

Po meczu z Danią z dziennikarzami rozmawiał Gareth Bale, największy gwiazdor Walijczyków. Nagle opuścił wywiad bez słowa po tym jak dziennikarz zapytał go, czy był to jego ostatni mecz w narodowych barwach.

Kilka minut później Bale w rozmowie z "S4C" przyznał, że nie zamierza rezygnować. - Będę grał dla Walii aż do dnia, gdy przestanę grać w piłkę. Ludzie cały czas zadają głupie pytania, ale ja naprawdę uwielbiam grać dla reprezentacji. Niedawno rozpoczęliśmy eliminacje mistrzostw świata. Musimy wykorzystać nasze doświadczenie, być pewni siebie i awansować do tego turnieju - powiedział Gareth Bale.

Bale rozegrał dla reprezentacji Walii 95 meczów, w których strzelił 33 gole i miał 20 asyst.

Paulo SousaJest decyzja ws. przyszłości Paulo Sousy! Niezależnie od wyborów w PZPN

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.