Alarm w reprezentacji Chorwacji! Ivan Perisić nie zagra w 1/8 finału Euro 2020

Fatalna wiadomość dla wicemistrzów świata! Ivan Perisić nie zagra w 1/8 finału Euro 2020. Reprezentant Chorwacji zakaził się koronawirusem.

"Lekarze kadry narodowej odizolowały Ivana Perisicia od pozostałych członków reprezentacji. Natychmiast szczegółowo poinformowaliśmy właściwą służbę epidemiologiczną o sytuacji. Przestrzegaliśmy wszelkich środków ochrony przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa" - czytamy w oświadczeniu chorwackiej federacji.

Zobacz wideo Bitwa o fotel prezesa PZPN " "Jestem zniesmaczony unikaniem debaty"

Vital Heynen ma za sobą trudne decyzje. 'Musiałem im odebrać marzenia'Vital Heynen zdradził swój plan. "Po raz pierwszy w tej Lidze Narodów"

Skrzydłowy Interu Mediolan spędzi teraz dziesięć dni w samoizolacji. Reszta piłkarzy oraz członkowie sztabu uzyskali wynik negatywny.

Wicemistrzowie świata w poniedziałek 28 czerwca zmierzą się w Kopenhadze z Hiszpanią w starciu o ćwierćfinał.

Dariusz SzpakowskiWiadomo, kto skomentuje mecze 1/8 finału Euro 2020. Kibice byli wściekli

Mural na żywo Sport.pl: napisz, co czujesz po występie Polaków

Szok? Niedowierzanie? Jednak duma? Napisz, co czujesz po Euro i znajdź się na Muralu na żywo, który Sport.pl przygotował specjalnie na Euro. Spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/

Więcej o: