Gareth Bale usłyszał pytanie od dziennikarza... i wyszedł bez słowa [WIDEO]

Reprezentacja Danii pokonała 4:0 Walię w 1/8 finału Euro 2020 i awansowała do ćwierćfinału. Zdenerwowania z powodu porażki nie ukrywał gwiazdor reprezentacji Walii Gareth Bale, który najpierw zirytował się zachowaniem sędziego, a później wyszedł bez słowa z pomeczowego wywiadu.

W sobotę rozpoczęła się faza pucharowa Euro 2020. W pierwszym spotkaniu 1/8 finału reprezentacja Danii pokonała 4:0 Walię i awansowała do ćwierćfinału. Duńczycy zdominowali swojego rywala i pozwalali mu stworzyć zagrożenia pod swoją bramką. Walijczycy natomiast spisali się na tyle słabo, że nie sprawiali nawet większych problemów drużyny prowadzonej przez Kaspera Hjulmanda. 

Zobacz wideo Rozliczenie Euro. "Trenera wybrałem dobrego"

Gareth Bale zdenerwowany porażką z Danią. Opuścił wywiad bez słowa

Reprezentacji Walii w meczu z Danią nie pomógł nawet największy gwiazdor Gareth Bale. Zawodnik Tottenhamu był niewidoczny przez całe spotkanie, ponieważ Duńczycy bardzo dobrze wyłączyli go z gry. W samej końcówce spotkania kapitan reprezentacji Danii nie ukrywał podirytowania sytuacją, jaka miała miejsce na boisku. Kamery telewizyjne uchwyciły, jak Bale był bardzo zirytowany i zniecierpliwiony w momencie, gdy sędzia sprawdzał, czy był spalony przy czwartej bramce dla Danii. 

Po zakończeniu spotkania Gareth Bale w dalszym ciągu nie ukrywał złości z jego przebiegu. - Gra nie ułożyła się zgodnie z naszymi założeniami. Zaczęliśmy bardzo dobrze, ale później zmienił się obraz gry. Popełniliśmy błąd w drugiej połowie, co zabiło naszą energię. Czujemy rozczarowanie, reszta zespołu jest zła i sfrustrowana. To zrozumiałe - powiedział piłkarz. W dalszej części wywiadu skrytykował sędziego za decyzje podjęte przeciwko jego drużynie. - Czułem, że sędzia był tutaj pod presją kibiców. To rozczarowujące, ale to wszystko, co mogę powiedzieć - dodał. Na samym końcu udowodnił swoje zdenerwowanie i opuścił wywiad bez słowa po tym jak dziennikarz zapytał go, czy był to jego ostatni mecz w narodowych barwach. 

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.