Wielkie hity już w 1/8 finału Euro 2020! Kiedy obejrzeć mecze fazy pucharowej?

W sobotę odbędzie się pierwsze spotkanie fazy pucharowej Euro 2020. Serię meczów o ćwierćfinał turnieju otworzy starcie Walijczyków z Duńczykami. Jako ostatni zagrają natomiast Szwedzi, którzy rywalizują z Ukrainą. Kiedy odbędą się kolejne spotkania tegorocznych mistrzostw Europy?

Znamy już wszystkie drużyny, które zagrają w 1/8 finału. Z pierwszych dwóch miejsc w grupach do fazy pucharowej awansowały: Włochy, Walia, Belgia, Dania, Holandia, Austria, Anglia, Chorwacja, Szwecja, Hiszpania, Francja i Niemcy. Z trzecich miejsc z najlepszym bilansem awans uzyskały: Czechy, Szwajcaria, Portugalia i Ukraina. W 1/8 finału na największe hity zapowiadają się starcia Belgia - Portugalia oraz Anglia - Niemcy!

Zobacz wideo Boniek podsumował występ kadry na Euro 2020. "Główny wniosek? Prezes jest bezbłędny"

Euro 2020. Kilka dni odpoczynku dla piłkarzy i kolejne mecze turniejowe. Kiedy odbędzie się 1/8 mistrzostw?

Dysproporcja w parach, które zmierzą się ze sobą w 1/8 finału Euro 2020 jest niezwykle widoczna. Oficjalnie faza grupowa turnieju zakończyła się w środę meczami Francji z Portugalią (2:2) oraz Niemiec z Węgrami (2:2). Piłkarzy czeka kilka dni odpoczynku, a następnie od soboty (26 czerwca) do wtorku (29 czerwca) odbędą się pierwsze spotkania fazy pucharowej.

Robert Lewandowski liderem klasyfikacji strzelców"Lewandowski to gigant, który urodził się w nieodpowiednim kraju"

Znamy już wszystkie pary 1/8 finału Euro 2020. Kiedy odbędą się mecze?

  • Walia - Dania (26 czerwca, godz. 18:00; Amsterdam)
  • Włochy - Austria (26 czerwca godz. 21:00; Londyn)
  • Holandia - Czechy (27 czerwca godz. 18:00; Budapeszt)
  • Belgia - Portugalia (27 czerwca godz. 21:00; Sewilla)
  • Chorwacja - Hiszpania (28 czerwca godz. 18:00; Kopenhaga)
  • Francja - Szwajcaria (28 czerwca godz. 21:00; Bukareszt)
  • Anglia - Niemcy (29 czerwca godz. 18:00; Londyn)
  • Szwecja - Ukraina (29 czerwca godz. 21:00; Glasgow)

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>>

Więcej o: