Kibic nie wytrzymał po meczu Polska - Szwecja. Telewizor poleciał przez okno

Do niecodziennej sytuacji doszło po środowym meczu Polska - Szwecja w mistrzostwach Europy. Mieszkaniec Kościana ze złości wyrzucił telewizor przez okno - poinformował portal "kosciannasygnale.pl".

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 w ostatnim spotkaniu w grupie i nie zakwalifikowała się do fazy pucharowej mistrzostw Europy. Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski. Napastnik wpisał się na listę strzelców w 61. i 84. minucie meczu. Polacy remisowali 2:2 i mieli szansę na awans, ale w dodatkowym czasie gry rywale zdobyli zwycięską bramkę.

Zobacz wideo Boniek podsumował występ kadry na Euro 2020. "Główny wniosek? Prezes jest bezbłędny"

Rewolucja w futbolu. UEFA oficjalnie znosi najbardziej kontrowersyjny przepisRewolucja w futbolu. UEFA oficjalnie znosi najbardziej kontrowersyjny przepis

Kibic po porażce Polaków wyrzucił telewizor przez okno

Porażka w takich okolicznościach i odpadnięcie w Euro prawdopodobnie rozwścieczyła kibica w miejscowości Kościan, w województwie wielkopolskim. Około godz. 20 mieszkaniec osiedla Piastowskiego wyrzucił telewizor przez okno. - Na miejsce wezwano policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Osoba zgłaszająca wskazała mundurowym okno, z którego prawdopodobnie wyrzucono telewizor. Niestety policjanci nikogo nie zastali w mieszkaniu - czytamy na portalu "kosciannasygnale.pl".

Następnego dnia policjanci znów próbowali odnaleźć osobę, która wyrzuciła telewizor przez okno. Funkcjonariusze ustalają również, czy telewizor mógł przypadkowo spaść. Na szczęście w momencie całego zdarzenia, chodnikiem nie przechodził żaden pieszy i nikomu nic się nie stało.

Media: Objawienie Euro 2020 zmieni klub za 40 mln euro. Media: Objawienie Euro 2020 zmieni klub za 40 mln euro. "Światowa klasa"

W sobotę rozpocznie się faza pucharowa mistrzostw Europy. O godz. 18 Walia zmierzy się z Danią, a o godz. 21 Włochy z Austrią. W niedzielę mecze: Holandia - Czechy (godz. 18), Belgia - Portugalia (godz. 21), w poniedziałek: Chorwacja - Hiszpania (godz. 18), Francja - Szwajcaria (godz. 21), a we wtorek: Anglia - Niemcy (godz. 18) i Szwecja - Ukraina (godz. 21).

Mural na żywo Sport.pl zagrzewał polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: