Znamy wszystkie pary 1/8 finału Euro 2020 i drabinkę! Dwa hity!

Zakończyła się już faza grupowa Euro 2020. Poznaliśmy wszystkie pary 1/8 finału oraz turniejową drabinkę. Już w następnej fazie czekają nas dwa wielkie hity!

W środę zakończyła się faza grupowa Euro 2020. W ostatnich meczach Polska przegrała 2:3 ze Szwecją, Hiszpania pokonała 5:0 Słowację, Portugalia zremisowała 2:2 z Francją, a takim samym wynikiem zakończył się też mecz Węgrów z Niemcami.

Zobacz wideo Polish Esport Cup

Znamy już wszystkie drużyny, które zagrają w 1/8 finału. Z pierwszych dwóch miejsc w grupach do fazy pucharowej awansowały: Włochy, Walia, Belgia, Dania, Holandia, Austria, Anglia, Chorwacja, Szwecja, Hiszpania, Francja i Niemcy. Z trzecich miejsc z najlepszym bilansem awans uzyskały: Czechy, Szwajcaria, Portugalia i Ukraina. W 1/8 finału na największe hity zapowiadają się starcia Belgia - Portugalia oraz Anglia - Niemcy!

Robert Lewandowski liderem klasyfikacji strzelcówRobert Lewandowski nowym rekordzistą! I jest liderem klasyfikacji strzelców Euro 2020

Znamy już wszystkie pary 1/8 finału Euro 2020:

  • Walia - Dania (26 czerwca o 18:00)
  • Włochy - Austria (26 czerwca o 21:00)
  • Holandia - Czechy (27 czerwca o 18:00)
  • Belgia - Portugalia (27 czerwca o 21:00)
  • Chorwacja - Hiszpania (28 czerwca o 18:00)
  • Francja - Szwajcaria (28 czerwca o 21:00)
  • Anglia - Niemcy (29 czerwca o 18:00)
  • Szwecja - Ukraina (29 czerwca o 21:00)
 

Trener Szwecji Janne Andersson podczas meczu ze Słowacją.Trener Szwecji podsumował mecz z Polską na Euro 2020

Tak zaś prezentować się będą mecze ćwierćfinałowe. Warto zwrócić uwagę na to, że teoretycznie dużo łatwiejsza jest dolna część drabinki: w finale Euro 2020 na pewno zagra ktoś z grona Szwecja, Ukraina, Anglia, Niemcy, Holandia, Czechy, Walia, Dania.

Gigantyczna wyprzedaż w Aliexpress! Sprzęt do ćwiczeń, ogrodu, ubrania nawet 70% taniej! Nie tylko podróbki!

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: