Alvaro Morata i Hiszpanie nie przestają! Piąty raz z rzędu [WIDEO]

Hiszpanie marnują fenomenalną okazję na objęcie prowadzenia ze Słowacją. Alvaro Morata zmarnował karnego! Równocześnie swoje ostatnie spotkanie fazy grupowej Euro 2020 rozgrywa Polska, która przegrywa ze Szwecją 0:1.

Reprezentacja Hiszpanii nie wykorzystuje drugiego rzutu karnego w drugim meczu z rzędu na Euro 2020. W starciu z Polakami bramkarza z odległości jedenastu metrów nie wykorzystał Gerard Moreno. Tym razem w ostatnim meczu fazy grupowej bramkarza Słowacji nie pokonał Alvaro Morata. Napastnik reprezentacji Hiszpanii ma jednego gola na mistrzostwach. 

Zobacz wideo

Hiszpania marnuje fenomenalną okazję. Mecz ze Słowacją na remis

Warto dodać, że to piąty nietrafiony przez Hiszpanów z rzędu. W listopadzie 2020 roku dwukrotnie chybił Sergio Ramos w meczu ze Szwajcarią, w czerwcu 2021 natomiast nie trafił Abel Ruiz w starciu z Litwą. Listę uzupełniają mecze z Polską oraz Słowacją na Euro 2020

Zespół Luisa Enrique potrzebuje jednak zwycięstwa, jeżeli chce bezpośrednio awansować do kolejnej fazy mistrzostw Europy. Dotychczas Hiszpanie zremisowali oba spotkania fazy grupowej. W pierwszym starciu ze Szwecją (0:0), a w drugiej z Polską 1:1. Autorami bramek byli Alvaro Morata oraz Robert Lewandowski.

HIszpania wygrywa ze Słowacją od 30. minuty po samobójczym trafieniu Dubravki. Obecnie przy wynikach obu meczów Grupy E piłkarze Luisa Enrique zajmują drugie miejsce w tabeli z pięcioma punktami na koncie. W tabeli prowadzą Szwedzi z siedmioma punktami, a Słowacja na 3. miejscu ma trzy punkty. Reprezentacja Polski zamyka tabelę z jednym punktem.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o: