Koszmarny początek meczu Szwecja - Polska! Klops [WIDEO]

Reprezentacja Polski nie rozpoczęła najlepiej meczu ze Szwecją. Kadra prowadzona przez Janne Anderssona wyszła na prowadzenie po bramce Emila Forsberga. Cóż za dramat w defensywie biało-czerwonych...

Reprezentacja Polski musi wygrać ze Szwecją, aby awansować do fazy pucharowej Euro 2020. Kadra prowadzona przez Paulo Sousę może zająć nawet pierwsze miejsce w grupie, jeżeli Hiszpania zremisuje ze Słowacją. 

Zobacz wideo "Uwodzi kibiców reprezentacji Szwecji. Polacy będą mieli z nim problem"

Szwecja szybko wychodzi na prowadzenie. Forsberg wykorzystał błąd defensywy

Reprezentacja Polski rozpoczęła spotkanie bardzo spokojnie, z poszanowaniem piłki oraz przeciwnika. Kadra prowadzona przez Paulo Sousę nie zdołała oddać strzału na bramkę w pierwszych sekundach meczu, co od razu wykorzystali Szwedzi.

Kadra Trzech Koron ruszyła na bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego i zaskoczyła zarówno szybkością w konstruowaniu akcji, jak i wcześniej wysokim pressingiem. Defensorzy reprezentacji Polski zachowali się w obronie na tyle niefortunnie, że Emil Forsberg mógł oddać strzał na bramkę po przejęciu futbolówki. Zawodnik RB Lipsk nie dał szans Szczęsnemu na skuteczną interwencję i wyprowadził Szwedów na prowadzenie.

Spotkanie reprezentacji Polski ze Szwecją można oglądać na TVP 1, TVP Sport, stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja tekstowa na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.