Oficjalnie: Sousa podał skład na Polska - Szwecja! Mecz o wszystko na Euro 2020

Paulo Sousa podał skład reprezentacji Polski na decydujący mecz ze Szwedami na Euro 2020. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Już o godzinie 18:00 reprezentacja Polski zagra ze Szwecją w ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2020. Po porażce ze Słowacją (1:2) i remisie z Hiszpanią (1:1) zespół Paulo Sousy zajmuje ostatnie miejsce w grupie, jednak wciąż ma szanse na awans do fazy pucharowej.

Zobacz wideo Wyraź swoje emocje! Interaktywny mural Sport.pl czeka na wasze komentarze

Niezależnie od wyniku spotkania Hiszpania - Słowacja reprezentacja Polski awansuje z grupy, jeśli pokona Szwedów. Zwycięstwo w Sankt Petersburgu da nam co najmniej drugie miejsce w grupie. Znamy już skład naszej drużyny na decydujący mecz.

Znamy skład Polski na mecz ze Szwecją. Kluczowy mecz na Euro 2020

Selekcjoner dokonał jednej zmiany w porównaniu do ostatniego meczu z Hiszpanami. W miejsce kontuzjowanego Jakuba Modera zagra Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa wraca do wyjściowej jedenastki po nieobecności w meczu z Hiszpanią spowodowanej czerwoną kartką, jaką zobaczył w meczu ze Słowacją.

Euro 2020. Niepokojące wieści z Sankt Petersburga. Ekstremalne upały podczas meczu Polska - SzwecjaSytuacja w grupie, co się musi stać, żeby Polska awansowała do 1/8 finału Euro

 

W bramce zagra Wojciech Szczęsny. Trójkę stoperów stworzą Jan Bednarek, Kamil Glik oraz Bartosz Bereszyński. Na wahadłach zagrają Tymoteusz Puchacz oraz Kamil Jóźwiak, w środku pola Krychowiak oraz Mateusz Klich, a w ataku Roberta Lewandowskiego wspierać będzie Karol Świderski.

Skład reprezentacji Polski na mecz ze Szwecją: Wojciech Szczęsny - Jan Bednarek, Kamil Glik, Bartosz Bereszyński - Tymoteusz Puchacz, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Kamil Jóźwiak, Piotr Zieliński - Robert Lewandowski, Karol Świderski.

Piłkarze po meczu Polska - Hiszpania na Euro 2020Polacy zagrają nie tylko o awans. Piłkarze walczą o wiele milionów euro

Mecz Szwecja - Polska o godzinie 18. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: