Polska-Szwecja. Zapowiada się pogodowe piekło. Jest dobra wiadomość dla piłkarzy

W środowe popołudnie reprezentacja Polski zagra w meczu o wszystko ze Szwecją na stadionie w Sankt Petersburgu. Warunki podczas tego spotkania będą piekielnie trudne, a temperatura ma być wyjątkowo wysoka. Piłkarze obu drużyn będą więc mogli skorzystać z dwóch przerw na nawodnienie.

Po porażce ze Słowacją (1:2) i remisie z Hiszpanią (1:1) podopieczni Paulo Sousy rozegrają w środę mecz o awans do 1/8 finału Euro 2020. Stanie się to faktem tylko w przypadku zwycięstwa biało-czerwonych. Wiele wskazuje na to, że istotną przeszkodą będą warunki atmosferyczne, jakie są prognozowane dla Sankt Petersburga na godziny popołudniowe.

Zobacz wideo Wyraź swoje emocje! Interaktywny mural Sport.pl czeka na wasze komentarze

Polska-Szwecja. Gramy o awans! Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA]"Uwodzi kibiców reprezentacji Szwecji. Polacy będą mieli z nim problem"

Dwie przerwy na nawodnienie podczas meczu Polska - Szwecja 

Jak informuje portal meteorologiczny ventusky.com, w trakcie meczu temperatura będzie wynosić 32-33 stopnie Celsjusza. Jest to dość niecodzienna temperatura jak na Sankt Petersburg. Nie da się zatem ukryć, że czynnik ten nie będzie pomagał obu zespołom w zaprezentowaniu maksimum swoich możliwości.

Pomocą dla Polaków i Szwedów będzie dodatkowy czas na nawodnienie. "Dzisiejszy mecz Polska - Szwecja z dwiema dodatkowymi przerwami na nawodnienie. Piłkarze dostaną 90 sekund w 25. i 75. minucie" - napisał na Twitterze dziennika Radia ZET Miłosz Gocłowski.

Szwecja pewna awansu, Polacy muszą wygrać

Po dwóch kolejkach fazy grupowej Euro 2020 reprezentacja Polski zajmuje ostatnie miejsce w grupie D z jednym punktem na koncie. Szwedzi natomiast, dzięki wtorkowym wynikom spotkań w grupie D, są już pewni awansu. Niepewna pozostaje tylko ich końcowa pozycja w grupie.

Britain Croatia Czech Republic Euro 2020 SoccerPrawie wszystko jest już jasne. Wiemy jak będzie wyglądała faza pucharowa Euro

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o: