Poważny problem Holandii. Kontuzja wyklucza piłkarza z gry podczas Euro 2020

Reprezentant Holandii Luuk de Jong nie zagra już na Euro 2020. Napastnik uszkodził więzadło w kolanie podczas jednego z treningów.

Euro 2020 wchodzi w decydującą fazę. Znamy już prawie wszystkie rozstrzygnięcia grupowe i pierwsze pary 1/8 finału. W środę odbędą się ostatnie spotkania fazy grupowej, które dadzą odpowiedzi na wszystkie pozostałe pytania. 

Zobacz wideo "Uwodzi kibiców reprezentacji Szwecji. Polacy będą mieli z nim problem"

Problemy reprezentacji Holandii. Napastnik uszkodził więzadła krzyżowe

Jedną z drużyn, które są już pewne udziału w 1/8 finału jest Holandia. Drużyna prowadzona przez Franka de Boera wygrała grupę C i w 1/8 finału zmierzą się w Budapeszcie z trzecią drużyną z grupy D, E i F. W grupie Holendrzy odnieśli trzy pewne zwycięstwa - z Ukrainą, Austrią i Macedonią Północną. 

Niestety do trenera de Boera dotarły także przykre informacje. Napastnik Luuk de Jong uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie i nie zagra już na turnieju. Piłkarz opuścił już zgrupowanie, o czym poinformowała holenderska federacja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: