Polacy znowu nie mogą trenować w Petersburgu. Murawa w bardzo złym stanie

- Murawa nie wygląda najlepiej" - napisał Rafał Gikiewicz, ekspert TVP i bramkarz Augsburga o murawie, na której Polacy zagrają w meczu ze Szwecją. Relacja na żywo ze spotkania w środę o godzinie 18:00 na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski jeszcze przed pierwszym meczem na Euro ze Słowacją, nie otrzymała zgody na przeprowadzenie treningu na murawie stadionu w Sankt Petersburgu, na którym został rozegrany pojedynek. Taką decyzję podjęła UEFA. - Niestety obłożenie murawy jest wysokie i UEFA nie zgodziła się na trenowanie - mówił Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy polskiej kadry.

Zobacz wideo Prezes Boniek w dobrym humorze przed meczem ze Szwecją. Najpierw uściskał trenera Sousę, póżniej zmierzył się z bottle flip challenge

Liga Mistrzów 2016.Ważne zmiany w Lidze Mistrzów. Zasada o bramkach wyjazdowych zostanie zniesiona?

"Murawa nie wygląda najlepiej"

Wtedy reprezentacja Polski zamiast na stadionie w Sankt Petersburgu, trenowała w Gdańsku. Teraz znów kadra nie mogła trenować na murawie w Rosji.

 - Murawa nie wygląda najlepiej" - napisał Rafał Gikiewicz, ekspert TVP obok filmu zamieszczonego na Twitterze.

Dotychczas na stadionie w Sankt Petersburgu rozegrano pięć meczów: Belgia - Rosja (12 czerwca), Polska - Słowacja (14 czerwca), Finlandia - Rosja (16 czerwca), Szwecja - Słowacja (18 czerwca) i Finlandia - Belgia (21 czerwca). Zaplanowany tam jest jeszcze oprócz starcia biało-czerwonych ze Szwecją, pojedynek ćwierćfinałowy (2 lipca). 

Mecz Polska - Szwecja rozpocznie się w środę o godz. 18. Biało-czerwoni, by awansować do 1/8 finału mistrzostw Europy muszą wygrać. Każdy inny wynik sprawi, że pożegnają się z turniejem. Szwedzi wyjście z grupy mają już zapewnione i być może pozwolą sobie na eksperymenty. Pisze o tym Jakub Balcerski, dziennikarz Sport.pl. Relacja na żywo z meczu na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Zdenerwowany Paulo SousaPaulo Sousa zdenerwował się na dziennikarza TVP. "Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: