Szatnia Polaków zapłonęła! Glik wstrząsnął kolegami. "Trzeba zapier***ć!"

Reprezentacja Polski wywalczyła sobie bardzo ważny punkt w spotkaniu z Hiszpanią (1:1). Polacy byli bardzo zmotywowani i gorąco było nie tylko na boisku, ale i w szatni. Na kanale "Łączy Nas Piłka" na YouTubie udostępniony został film, na którym słychać przemowy w szatni na Estadio La Cartuja. Szczególne wrażenie robi ta Kamila Glika.

Reprezentacja Polski zmazała plamę po kompromitacji w pierwszym spotkaniu na Euro 2020, które przegrała ze Słowacją (1:2). Polacy potrafili się zmotywować i w sobotę urwali punkty Hiszpanom, remisując z nimi 1:1 na Estadio La Cartuja w Sewilli. Dzięki temu nasi kadrowicze podtrzymali swoje szanse na wyjście z grupy. Do tego potrzebna jest jednak wygrana w środę ze Szwecją. 

Zobacz wideo Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

Szatnia Polaków zapłonęła. Mocna przemowa Kamila Glika

Spotkanie z Hiszpanią w Sewilli było wyjątkowe pod wieloma względami. Po raz pierwszy za kadencji Paulo Sousy kibice mogli zobaczyć prawdziwą drużynę, która pokazała, że potrafi zagrać z ogromnym zaangażowaniem. Polscy piłkarze dali sobie jeszcze przynajmniej kilka dni nadziei na wyjście z grupy. Teraz wszystko jest tylko w ich rękach. 

Nietypowa rehabilitacja Krzysztofa Piątka. Nad nogą pracował... okiemNietypowa rehabilitacja Krzysztofa Piątka. Nad nogą pracował... okiem

Tradycyjnie po spotkaniu reprezentacji Polski na kanale "Łączy nas piłka" na YouTubie pojawił się vlog ukazujący kulisy meczu. Dzięki niemu można poczuć atmosferę, jaka panowała w szatni w spotkaniu z Hiszpanią. - Szanujcie przeciwnika, ale nie tak jak w meczu w Anglii w pierwszej połowie. Musimy wyjść jak wielki zespół. Nie bójcie się meczu, nie bójcie się przeciwnika. Zrobimy to! Wierzcie w to, wierzcie od pierwszej sekundy - zwrócił się do piłkarzy Paulo Sousa. 

 

Następnie można usłyszeć jeszcze kilku zawodników między innymi Bartosza Bereszyńskiego czy Roberta Lewandowskiego. Szczególne wrażenie robi jednak przemowa Kamila Glika. - Jedziemy wszyscy na tym wózku. Zaczynając od Roberta, przeze mnie, przez wszystkich. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, kur**. Dzisiaj mamy fajny moment, takie mecze czasami się o wiele łatwiej gra, niż możemy się spodziewać. I żebyśmy zrobili to, o czym mówiliśmy na ostatnim wieczorze, podczas tych trzech tygodni. Trzy tygodnie poświęcenia. Każdy z nas! - rozpoczął doświadczony obrońca. - Dziś trzeba tylko zapier****ć, panowie. Jedenastu chłopa, plus pięć zmian, kur**. Nie chcę zobaczyć kur** jakiejś piłki pomiędzy, że oni wygrywają. Tak jak ostatnio to miało miejsce. Zapier****my! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - zakończył. 

Nowe informacje w sprawie kontuzji Modera. Nowe informacje w sprawie kontuzji Modera. "Decyzja w ostatniej chwili"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: