Komiczny obrazek na treningu Szwedów. Strzał wywołał salwę śmiechu [WIDEO]

Reprezentacja Szwecji przygotowuje się do swojego ostatniego grupowego meczu na Euro 2020, w którym zmierzy się z drużyną Paulo Sousy. Do sieci trafiło nagranie z jednego z treningów skandynawskiego zespołu, które wywołało mnóstwo śmiechu wśród internautów.

W najbliższą środę Szwecja i Polska zagrają w bezpośrednim meczu o wejście do fazy 1/8 finału. Wiele wskazuje na to, że zwycięzca tego spotkania będzie mógł się cieszyć z awansu, choć sporo również zależy od wyników innych spotkań.

Zobacz wideo Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

Komiczny strzał szwedzkiego zawodnika na treningu [WIDEO]

Szwedzi mają za sobą dwa grupowe spotkania. Na otwarcie bezbramkowo zremisowali z Hiszpanią na stadionie w Sewilli, natomiast w drugiej kolejce pokonali 1:0 Słowację po bramce Emila Forsberga z rzutu karnego. Takie wyniki wystarczyły, aby drużyna prowadzona przez Janne Anderssona objęła prowadzenie w drugie po dwóch kolejkach.

"Napastnik idealny" - mówi były trener Szwecji. "Musimy być czujni" - dodaje obecny

Kluczowe w kontekście awansu do 1/8 finału będzie trzecie spotkanie z Polską. Na jednym z treningów Szwedów przed tym meczem doszło do zabawnej sytuacji. Jeden z zawodników próbował strzelić gola z bliskiej odległości, ale zamiast tego posłał piłkę bardzo daleko od bramki.

Nagranie z tego momentu trafiło do sieci i spotkało się z wręcz prześmiewczymi reakcjami. Na filmie widać również, że celność strzału rozbawiła pozostałych zawodników reprezentacji Szwecji.

Jerzy Dudek ostro o polskich piłkarzach. 'Przydałyby się im gwizdy'Jerzy Dudek wskazał klucz do sukcesu przed meczem ze Szwecją

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro 2020 przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: