Radwańska zachwycona Paulo Sousą. Ach, ten outfit. "Najlepiej"

Wyniki reprezentacji Polski pod wodzą Paulo Sousy nie zachwycają, ale z całą pewnością selekcjoner wyróżnia się swoim nienagannym wyglądem. Przy okazji meczu z Hiszpanią styl selekcjonera doceniła Urszula Radwańska.

Reprezentacja Polski pomimo kompromitacji w pierwszym meczu Euro 2020 ze Słowacją dała jeszcze kibicom przynajmniej kilka dni nadziei. Polacy zremisowali w sobotę 1:1 z Hiszpanią w swoim drugim spotkaniu i utrzymała szanse na wyjście z grupy. Nasi kadrowicze zagrali bardzo dobrze przede wszystkim pod względem organizacyjnym, ale mieli też bardzo dużo szczęścia. 

Zobacz wideo Kamil Glik, motywacja i wiara w dobry wynik. Jakub Kwiatkowski o ważnych momentach przed meczem z Hiszpanią

Urszula Radwańska pod wrażeniem Paulo Sousy. Doceniła styl selekcjonera

Pomimo słabych wyników reprezentacji Polski pod wodzą Paulo Sousy jest klasyfikacja, w której selekcjoner bryluje. Portugalczyk został ostatnio umieszczony bardzo wysoko wśród najlepiej prezentujących się selekcjonerów na Euro 2020 według portalu "The Athletic". Docenienie stylu trenera przyszło także z niespodziewanej strony.

Hiszpanie drżą przed Hiszpanie drżą przed "ustawieniem" meczu. To może mieć wpływ też na Polskę

Przy okazji meczu z Hiszpanią styl Paulo Sousy doceniła Urszula Radwańska. Tenisistka zdaje się znać na rzeczy, moda to jej pasja, ponieważ w ostatnim czasie stworzyła swoją własną markę torebek. - Dzisiaj na boisku najlepiej wyglądał... trener Paulo Sousa. Ten outfit - napisała 30-latka na Twitterze. 

Szwedzkie media przed meczem z Polską piszą o wpisie na Twitterze Krystyny PawłowiczWpis Pawłowicz dotarł do Szwecji. Burza przed meczem. "Polski atak, zemsta"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: