Hiszpanie drżą przed "ustawieniem" meczu. To może mieć wpływ też na Polskę

Trwa ostatnia rozstrzygająca kolejka fazy grupowej Euro 2020, co do której wątpliwości mają hiszpańskie media. Hiszpanie obawiają się "ustawienia" meczu przez Anglików meczu z Czechami, co pozwoliłoby im uniknąć starcia z rywalem z "grupy śmierci".

Euro 2020 powoli wkracza w decydującą fazę. W niedzielę poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia w grupie A. Zwyciężyli w niej z kompletem punktów Włosi, którzy wyprzedzili Walię, Szwajcarię i Turcję. We poniedziałek natomiast rozegrają się ostatnie spotkania w grupach B i C. 

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Szokujące obawy hiszpańskich mediów. Podejrzewają "ustawienie" meczu przez Anglików

Zbliżające się rozstrzygnięcia grupowe to nieustanne kalkulowanie mediów i kibiców. Cały czas sprawdzane jest, w jakim przypadku drużyna wyjdzie z grupy bądź wyjście, z którego miejsca będzie najkorzystniejsze w 1/8 finału. W związku z tym kuriozalne obawy przed ostatnimi spotkaniami mają hiszpańskie media. 

Dziennik "Marca" obawia się "ustawienia" ostatniego meczu przez Anglików. Na Półwyspie Iberyjskim obawiają się, że drużyna Garetha Southgate'a specjalnie może nie dążyć do zwycięstwa w swoim ostatnim pojedynku z Czechami, aby uniknąć w 1/8 finału konfrontacji z rywalem z grupy F, czyli tak zwanej "grupy śmierci". W przypadku remisu z Czechami Anglicy zajmą drugie miejsce w grupie i wtedy zmierzą się z drużyną z drugiego miejsca w grupie E, czyli tej, w której są Polacy i właśnie Hiszpanie. Hiszpańskie media przewidują, że to ich reprezentacja wyjdzie prawdopodobnie z drugiej pozycji. 

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.