Co za historia! Reprezentant Węgier odnalazł dziennikarkę na Instagramie. I napisał wiadomość

Edit Szalay, czyli dziennikarka, która została "zaatakowana" przez węgierskich piłkarzy, otrzymała od jednego z nich specjalną wiadomość.

Węgrzy nieoczekiwanie postawili się mistrzom świata, remisując z Francuzami 1:1. Gdy w doliczonym czasie gry pierwszej połowy gola strzelił Attila Fiola, to kibice zebrani na stadionie Puskasa w Budapeszcie oszaleli z radości, a warto dodać, że obiekt wypełniony był po same brzegi. Wielki entuzjazm udzielił się także piłkarzom, którzy podbiegli do kibiców.

Zobacz wideo Kamil Glik, motywacja i wiara w dobry wynik. Jakub Kwiatkowski o ważnych momentach przed meczem z Hiszpanią

Bardzo mocno zdziwiona całą sytuacją była Edit Szalay, jedna z reporterek, która zasiadała tuż za boczną linią. W sieci pojawiło się nagranie, na którym niczego nieświadoma reporterka znalazła się w niemal epicentrum uwagi po tym, jak Węgrzy podbiegli do fanów, świętując gola.

Okazało się, że Fiola, autor gola przeciwko Francji, odnalazł Edit na Instagramie i wysłał jej wiadomość: "Cześć Edit! Przepraszam, że cię tak przytłoczyliśmy, ale to był jeden z najlepszych momentów w naszych życiach. Powodzenia podczas reszty turnieju". 

Choć Edit na co dzień jest spikerką stadionową, więc regularnie ogląda wydarzenia sportowe z bliska, to takiej sytuacji jeszcze nie miała.

W środę Węgrzy rozegrają swój ostatni mecz grupowy z Niemcami w Monachium i niewykluczone, że w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia Allianz Arena, która może być oświetlona na zewnątrz w różnych kolorach, tego dnia będzie świeciła w kolorach tęczy, co już zdarzało się w przeszłości. Petycja internetowa w tym samym celu została już podpisana ponad 50 000 razy.

GRUPA F

  1. Francja 4 punkty, 2:1
  2. Niemcy 3, 4:3
  3. Portugalia 3, 5:4
  4. Węgry 1, 1:4

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.