"Cristiano Ronaldo wyszedł na głupka. Wtedy zaczął się powrót Niemców"

Były piłkarz Liverpoolu, a obecnie znany ekspert Dietmar Hamann skrytykował zachowanie Cristiano Ronaldo w meczu Portugalia - Niemcy. - W tym momencie wyszedł na głupka - powiedział Niemiec.

W sobotę reprezentacja Portugalii przegrała 2:4 z Niemcami w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Zespół Fernando Santosa rozczarował i wciąż nie jest pewny awansu do fazy pucharowej, zwłaszcza że w ostatnim spotkaniu czeka go spotkanie z Francuzami. 

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Niemcy - Portugalia. Dietmar Hamann skrytykował zachowanie Ronaldo. "Wyszedł na głupca" 

Mecz Niemcy - Portugalia miał nietypowy przebieg. W 15. minucie wynik otworzył Cristiano Ronaldo, który wykorzystał świetne podanie Bernardo Silvy. Później jednak w przeciągu 25 minut Niemcy zdobyli cztery bramki i prowadzili 4:1. Portugalczycy zmniejszyli rozmiary porażki po trafieniu Diego Joty w 67. minucie. 

W pierwszej fazie meczu wydawało się, że zespół Fernando Santosa ma pełną kontrolę nad spotkanie. W pewnym momencie w grę Cristiano Ronaldo wkradła się nawet nonszalancja, co wyłapał i skrytykował niemiecki ekspert Dietmar Hamann. W 21. minucie zawodnik Juventus popisał się sztuczką techniczną. Kiedy piłka była w powietrzu Ronaldo wykonał gest rękoma, jakby chciał ją złapać, po czym bez patrzenia zagrał ją piętką do jednego z kolegów rywali, czym zmylił Antonio Ruedigera. 

Takie zachowanie skrytykował były zawodnik Liverpool, a obecnie ekspert Dietmar Hamann. – Oczywiście było to niesamowite i wszyscy wiemy, że stać go na takie zagrania, ale myślę, że w ten sposób umniejszył rywali. Jest 1:0, a my gadamy o tym, zagraniu. Jasne, Ronaldo wraz z Messim są najlepsi, ale w tym momencie wyszedł na głupka – powiedział Hamann w irlandzkiej stacji telewizyjnej RTE. 

Ekspert stwierdził także, że zagranie Ronaldo musieli zauważyć zawodnicy reprezentacji Niemiec. – Musiało dostarczyć im to dodatkowy motywacji, aby odwrócić losy spotkania. Co Ronaldo chciał osiągnąć w ten sposób? Może powrót Niemców do gry w tym meczu rozpoczął się właśnie wtedy – dodał także. 

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.