Afera w Szwecji przed meczem z Polską. "Poprawili swój wygląd"

Przed meczem ze Słowacją reprezentanci Szwecji złamali obowiązujący reżim sanitarny i spotkali się z trzema fryzjerami, którzy zadbali o ich fryzury.

Poważnym utrudnieniem w przypadku mistrzostw Europy jest wciąż trwająca pandemia koronawirusa, o czym przekonali się nasi grupowi rywale. W reprezentacji Hiszpanii zakażeni byli Sergio Busquets oraz Diego Llorente, zaś w kadrze narodowej Szwecji dwóch kluczowych zawodników, czyli Dejan Kulusevski oraz Mattias Svanberg. 

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Afera w szwedzkiej kadrze. Zawodnicy złamali reżim sanitarny 

Szwedzi zdecydowali się wprowadzić ścisły reżim sanitarny, aby zapobiec dalszym zakażeniom koronawirusem. Jedyną z obowiązujących zasad było ograniczenie do minimum kontaktów z osobami spoza reprezentacji. Dotyczyło to także rodzin zawodników. Przed wygranym 1:0 spotkaniem ze Słowacją reprezentanci złamali zasady i mieli kontakt... z trzema fryzjerami. 

Manuel Neuer z tęczową opaską na ramieniuUEFA wszczęła śledztwo ws. opaski Manuela Neuera. "To niedopuszczalna reakcja"

- Marcus Berg znał kogoś z Goeteborga, rzeczywiście były u nas trzy osoby, które przycięły piłkarzom włosy i brody. Cała trójka została przetestowana, a ich praca odbywała się z maseczkami na ustach. Niemal wszyscy kadrowicze skorzystali z okazji na poprawienie swojego wyglądu - stwierdził rzecznik prasowy reprezentacji Szwecji Jakob Kakembo Andersson. 

Wydarzenie rozeszło się po kościach ze względu na dobry wynik w spotkaniu Szwecja - Słowacja. Po zwycięstwie dziennikarze pytali się o zdarzenie, ale zawodnicy bagatelizowali je. Z dobrze ułożonymi włosami gra się lepiej. Bez dobrych fryzur remisujemy, z dobrymi fryzurami wygrywamy - skomentował Mikael Lustig.

Reprezentacja Szwecji zmierzy się w środę 23 czerwca z Polską. Spotkanie odbędzie o godzinie 18:00 na stadionie w Sankt Petersburgu. 

Mural na żywo

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu (jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3) oraz największym ekranie LED w Warszawie na placu Unii Lubelskiej. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod tym linkiem.

Więcej o: