Po meczu Lewandowski ruszył do kibiców. UEFA publikuje nagranie [WIDEO]

Polscy piłkarze nie popełnili już tego samego błędu co po starciu ze Słowacją. Tym razem nie zapomnieli o kibicach i im podziękowali za doping.

Po pierwszym meczu reprezentacji Polski, przegranym 1:2 ze Słowacją, żaden z piłkarzy nie podziękował fanom biało-czerwonych za doping. Kibice mieli o to pretensje dla zawodników. - Nie przyszli nam podziękować za doping. Uciekli do szatni - pisało wielu fanów na Twitterze.

Zobacz wideo Włosi zachwycają na Euro 2020. "Ta reprezentacja jest najlepszą wizytówką włoskiego futbolu"

Robert Lewandowski i Aymeric Laporte w meczu Hiszpania - PolskaBurza po golu Roberta Lewandowskiego. "Nie powinien zostać uznany"

Lewandowski dostał owację

Dzień po meczu ze Słowacją piłkarze kadry Polski dość nieśmiało weszli na boisko w Gdańsku, jakby bali się reakcji fanów. Tych na stadionie Lechii było sporo, bo mówiło się nawet około  wydanych około dziewięciu tysiącach wejściówek. Większość kibiców przywitała piłkarzy jednak oklaskami, choć dość mocno przebijały się również gwizdy. Jak byśmy mieli określić to procentowo, to byłoby 80 do 20 na korzyść dość ciepłego przyjęcia. Co ciekawe, piłkarze wydawali się być nieco speszeni aż tak dobrym przyjęciem i poza Robertem Lewandowskim niewielu zerkało w kierunku trybun - pisał Piotr Majchrzak, dziennikarz sport.pl.

 

Po sobotnim, zremisowanym meczu z Hiszpanią 1:1, polscy piłkarze nie popełnili już tego samego błędu co po starciu ze Słowacją. Tym razem nie zapomnieli o kibicach. Zawodnicy klaskali w kierunku trybun i głośno klaskali. Najbliżej fanów podszedł Robert Lewandowski. Jego podziękowanie pokazała nawet na Twitterze oficjalna strona UEFA. - Lewy, Lewy, Robert, Robert - słychać było śpiewy kibiców. Część z nich w momencie, gdy kapitan reprezentacji Polski klaskał, to zrobiła meksykańską falę.

Puchacz ma wiadomość dla krytyków reprezentacji Polski. Puchacz ma wiadomość dla krytyków reprezentacji Polski. "Ktoś coś mówił?"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: