Zaskakujący komunikat PZPN. Zmienia plany po meczu z Hiszpanią! "Obawa przed kompromitacją"

PZPN odwołał "aktywności medialne" reprezentacji Polski po meczu z Hiszpanami na Euro 2020. Kibice przewidują czarny scenariusz dla kadry Paulo Sousy. Początek spotkania w sobotę o 21:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

"Jutro, po meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią, nie odbędą się aktywności medialne w Media Center na Polsat Plus Arena Gdańsk" - czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Oznacza to, że dziennikarze nie będą mogli porozmawiać z piłkarzami polskiej kadry po powrocie do kraju z Sewilli. Część kibiców przewiduje motyw odwołania spotkania.

Zobacz wideo Mecz o wszystko z Hiszpanią. "Nie widzę nawet pojedynczego koła ratunkowego"

Hiszpania - Polska. Kibice przewidują wynik i odwołania spotkania medialnego przez PZPN

"No bo po po co ? Wszystko będzie jasne. Do zobaczenia w następnej imprezie (na pewno ?)", "Najlepiej to się całkiem zabunkrujcie i okopcie fosą", "Może to obawa przed kompromitacją", "Nie kompromitujcie się! Niezależnie od dzisiejszego od wyniku, jesteście winni kibicom parę słów" - pisała część kibiców, która zakłada porażkę reprezentacji Polski z Hiszpanami. Znalazły się też słowa optymizmu, choć jest ich pod komunikatem zdecydowanie mniej. "Chodzi o wypoczynek przed meczem ze Szwecją, bo dziś na bank zdobędziemy punkty w Sewilli" - czytamy. 

W drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2020 reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią, która w pierwszym spotkaniu bezbramkowo zremisowała ze Szwecją. Dla Polaków będzie to niezwykle ważne spotkanie, ponieważ zespół Paulo Sousy musi zdobyć punkty, jeżeli chce kontynuować swoją grę na turnieju. Dotychczasowy bilans kadry to jedna porażka ze Słowacją 1:2. Początek meczu Hiszpania - Polska już w sobotę 19 czerwca o godz. 21:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Robert Lewandowski podczas treningu reprezentacji przed meczem z Hiszpanią. Sewilla, 18 czerwca 2021Sensacyjny skład Polaków na Hiszpanię?! "To byłaby hekatomba"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> 

Więcej o: