Wielka kontrowersja w końcówce meczu Anglia - Szkocja. Cały stadion był w szoku [WIDEO]

Do dużej kontrowersji doszło w końcówce bezbramkowego meczu Anglia - Szkocja. Sterling domagał się rzutu karnego. Cały stadion był w szoku i domagał się jedenastki. Hiszpański sędzia nie użył jednak nawet VAR-u.
Zobacz wideo Włosi zachwycają na Euro 2020. "Ta reprezentacja jest najlepszą wizytówką włoskiego futbolu"

Była 79. minuta meczu. W polu karnym piłkę dostał Raheem Sterling. Próbował minąć Andrew Robertsona do linii końcowej. Szkot w momencie próby odbioru piłki, stanął na stopę Anglika. Hiszpański sędzia Antonio Mateu Lahoz nie dopatrzył się jednak faulu, podobnie jak arbitrzy z VAR. W efekcie sytuacja nie była sprawdzana przez arbitra głównego.

Sensacyjny lider! Tak wygląda sytuacja w grupie D po wojnie na WembleySensacyjny lider! Tak wygląda sytuacja w grupie D po wojnie na Wembley

Ale babol

Sterling był wściekły, domagał się rzutu karnego.

- Houston, mamy problem. Ale babol... Lahoz mógł nie widzieć - ok, ale VAR?! - napisał na Twitterze sędzia Łukasz Rogowski.

Lee Dixon, były angielski piłkarz również uważa, że należał się Anglikom rzut karny. - Cóż, VAR przyjrzy się temu na pewno - mówił komentując mecz.

Skandal w Szwecji. Zlatan Ibrahimović miał zabić lwa i zabrać do domu jego skórę, czaszkę i szczękęKontuzja Zlatana Ibrahimovicia dużo poważniejsza! Szwed musi przejść poważną operację

Czy bezbramkowy remis musi być nudny? Absolutnie nie! Piłkarze reprezentacji Anglii i Szkocji stworzyli na Wembley znakomite widowisko w meczu grupy D Euro 2020, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali - napisał o meczu Jakub Seweryn, dziennikarz sport.pl

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: