Polska gra z Hiszpanią. Mecz o wszystko reprezentacji Polski. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA]

Po kompromitacji w meczu ze Słowacją, reprezentacja Polski będzie chciała się zrehabilitować w pojedynku z Hiszpanami w Sewilli. Dla Polaków będzie to mecz o wszystko na Euro 2020, ponieważ w razie porażki stracą nawet matematyczne szanse na wyjście z grupy. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie? Transmisja TV, stream online.

Pierwsze rozstrzygnięcia grupowe na Euro 2020 są już znane. Takie reprezentacje jak Włochy czy Holandia są pewne wyjścia z grupy, a chociażby Macedonia Północna nie ma już na to nawet matematycznych szans. Niestety w sobotę podobny los może spotkać reprezentację Polski. 

Zobacz wideo "Lewandowski będzie miał lepiej z hiszpańskimi obrońcami"

Mecz o wszystko dla reprezentacji Polski. Hiszpanie też potrzebują punktów

Reprezentacja Polski zaprezentowała się fatalnie w swoim pierwszym spotkaniu na Euro 2020. Polacy po raz kolejny w XXI wieku skompromitowali się na otwarcie wielkiego turnieju, przegrywając w Sankt Petersburgu ze Słowacją 1:2. W konsekwencji piątkowego zwycięstwa Szwedów nas Słowakami 1:0, dla Polaków mecz z Hiszpanią będzie "meczem o wszystko". Nasza kadra musi zdobyć w Sewilli chociaż punkt, aby nie stracić nawet matematycznych szans na wyjście z grupy. 

Paulo Sousa podczas meczu Polska - Słowacja na Euro 2020. St. Petersburg, 14 czerwca 2021Paulo Sousa zapowiedział zmiany na mecz z Hiszpanią! "Nie tylko personalne"

Hiszpanie też nie są w łatwej sytuacji, ponieważ w pierwszym spotkaniu zaledwie zremisowali 0:0 ze Szwecją. Ten remis został bardzo źle przyjęty przez hiszpańskie media i kibiców. Na drużynę Luisa Enrique spadła ogromna fala krytyki, więc w Sewilli La Roja będzie chciała zmazać złe wrażenie z pierwszego meczu. W dodatku, na nieszczęście dla Polaków, do składu reprezentacji Hiszpanii wraca po wyleczeniu COVID-19 kapitan Sergio Busquets. 

Gdzie i kiedy oglądać mecz Hiszpania - Polska?

Mecz drugiej kolejki fazy grupowej między Polską, a Hiszpanią odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21:00 na Estadio La Cartuja w Sewilli. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na TVP 1, TVP Sport, stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja tekstowa na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Hiszpania zagra z Polską bez swojego kapitana? Zabrakło go na treningu"Kur..., znowu nie działa". Kuriozalna konferencja Luisa Enrique przed meczem z Polską

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: