Popis na treningu Hiszpanów przed meczem z Polską. Imponujące [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii ciężko trenuje przed sobotnim meczem z Polską na Euro 2020. Hiszpańska federacja udostępniła w mediach społecznościowych specjalne nagranie, na którym widać, że Polacy mają się czego obawiać.

W swoim pierwszym spotkaniu na Euro 2020 reprezentacja Hiszpanii zremisowała z niżej notowaną Szwecją 0:0, co bardzo źle przyjęły tamtejsze media i kibice. Na hiszpańskich piłkarzy spadła ogromna fala krytyki, dlatego w zbliżającym się spotkaniu z Polską, będą chcieli się zrehabilitować. 

Zobacz wideo Włosi zachwycają na Euro 2020. "Ta reprezentacja jest najlepszą wizytówką włoskiego futbolu"

Hiszpanie trenują przed meczem z Polską. Nasi kadrowicze mają się czego obawiać

Reprezentacja Hiszpanii na pewno będzie chciała od pierwszej minuty ruszyć na Polaków, aby jak najszybciej przejąć kontrolę nad meczem. Hiszpanie zrobią wszystko, aby wygrać to spotkanie, ponieważ w przypadku straty punktów, ich sytuacja w tabeli zrobi się bardzo skomplikowana. Każdy inny wynik, niż wygrana z Polską, zostanie na Półwyspie Iberyjskim przyjęty jako kompromitacja. 

Paulo Sousa podczas meczu Polska - Słowacja na Euro 2020. St. Petersburg, 14 czerwca 2021Paulo Sousa zapowiedział zmiany na mecz z Hiszpanią! "Nie tylko personalne"

Dlatego Hiszpanie bardzo ciężko trenują przed sobotnim spotkaniem, które odbędzie się na Estadio La Cartuja w Sewilli. Hiszpańska federacja opublikowała nawet specjalne nagranie, na którym widać trening strzelecki drużyny prowadzonej przez Luisa Enrique

Na nagraniu widać kilka pięknych uderzeń hiszpańskich zawodników oraz kilka równie pięknych parad bramkarskich. Po jego obejrzeniu nie można nie zauważyć, że Hiszpanie są bojowo nastawieni i prezentują bardzo dobrą formę. Reprezentanci Polski ewidentnie mają się czego obawiać. 

Britain Croatia Czech Republic Euro 2020 SoccerFenomenalny gol Perisicia nie wystarczył! Niespodziewany lider klasyfikacji strzelców

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: