Kontrowersyjny karny w meczu Euro 2020! Schick strzelił i trafił prosto do lekarzy [WIDEO]

Reprezentacja Czech mierzy się z Chorwacją na Hampden w Glasgow. Do przerwy to Czesi prowadzą 1:0 po rzucie karnym wykorzystanym przez zakrwawionego Patricka Schicka.

W pierwszym piątkowym spotkaniu grupy D na Euro 2020 Czesi mierzą się z Chorwatami na Hampden Park w Glasgow. W drugim meczu tej grupy zmierzą się ze sobą natomiast Anglia i Szkocja na Wembley w Londynie.

Schick z karnego i mamy 1:0. Czech na czele klasyfikacji strzelców

Spotkanie w Glasgow w pierwszej połowie miało bardzo wyrównany przebieg, ale to Czesi byli konkretniejsi i stwarzali większe zagrożenie pod bramką rywali. W końcu przyniosło to swój rezultat w końcówce pierwszej połowy. Dejan Lovren bardzo ostro łokciem potraktował w polu karnym Patricka Schicka, który od razu zalał się krwią.

Szwedzki piłkarz Emil Forsberg cieszy się po zdobyciu bramki w meczu Euro 2020 pomiędzy Szwecją a Słowacją.Szwedzkie media oszalały po zwycięstwie. "TAAAAAAAK!

Sędzia początkowo nie zauważył przewinienia, ale dostał sygnał od VAR-u. Chwilę później sam podszedł do monitora i upewnił się w decyzji o podyktowaniu rzutu karnego. Do piłki podszedł krwawiący Patrick Schick, który pewnym strzałem pokonał Dominika Livakovicia. Tym samym czeski napastnik zdobył już swoją trzecią bramkę na Euro i jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców turnieju. Tuż po trafieniu gola Schick trafił pod opiekę lekarzy, którzy musieli opatrzyć jego krwawiący nos. Piłkarz musiał zmienić również koszulkę

Spain Sweden Euro 2020 SoccerWielkie wzmocnienie Hiszpanii przed Polską. Luis Enrique odkrył karty!

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/