Koszmarne pudło Memphisa Depaya. Jak on tego nie trafił! [WIDEO]

Reprezentacja Holandii mierzy się w Amsterdamie z Austrią w spotkaniu grupy C Euro 2020. Do przerwy Holendrzy prowadzą 1:0, choć prowadzenie powinno być już wyższe. W samej końcówce jednak fatalnie spudłował Memphis Depay.

W czwartkowy wieczór Holandia podejmuje Austrię na Johan Cruyff Arena w Amsterdamie w spotkaniu grupy C Euro 2020. W pierwszym spotkaniu tej grupy Ukraina pokonała w Bukareszcie Macedonię Północną 2:1.

Fatalne pudło Depaya! Wciąż tylko 1:0 w Amsterdamie

W samej końcówce pierwszej połowy piękne podanie od Patricka Van Aanholta otrzymał Wout Weghorst. Holenderski napastnik nie zdecydował się jednak na uderzenie a postanowił podać piłkę do niepilnowanego Memphisa Depaya. Ten miał przed sobą tylko pustą bramkę, ale nieczysto trafił w piłkę i poleciała ona wysoko nad bramką. Powinno być już 2:0 dla Holendrów.

Andrij Jarmołenko żartobliwie odpowiada na gest Cristiano Ronaldo i Paula Pogby. Źródło: TwitterJarmołenko przebił Ronaldo i Pogbę na konferencji. "Widziałem, jak odstawiał Colę"

Na tablicy wyników jednak w dalszym ciągu widnieje wynik tylko 1:0. Austriacy starają się, jak mogą, ale nie potrafią stworzyć większego zagrożenia pod bramką Maartena Stekelenburga.

Kacper Przybyłko w meczu Philadelphii Union. Źródło: Instagram (Kacper Przybyłko)Polski napastnik został zapytany o powołanie do kadry Sousy. "Nie chcę się denerwować"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/