Kingsley Coman opuścił reprezentację Francji. "Podjęto wszelkie środki ostrożności"

Jak poinformowała francuska federacja (FFF), Kingsley Coman otrzymał pozwolenie na opuszczenie kadry Francji. Skrzydłowy będzie towarzyszył partnerce przy porodzie.

Reprezentacja Francji przebywa obecnie w ośrodku treningowym w Clairefontaine pod Paryżem, gdzie przygotowuje się do kolejnego spotkania na Euro 2020. W pierwszym meczu na turnieju Francuzi pokonali 1:0 Niemców 1:0 w Monachium po samobójczej bramce Matsa Hummelsa. Drużyna prowadzona Didiera Deschampsa już w sobotę zmierzy się z Węgrami w Budapeszcie. 

Zobacz wideo Polscy piłkarze wierzą w zwycięstwo nad Hiszpanią. "Jest złość, nie ma udawania"

Kingsley Coman opuścił reprezentację Francji. Będzie towarzyszył partnerce przy porodzie

Jak poinformowała w czwartek francuska federacja piłkarska (FFF), Kingsley Coman opuścił ośrodek w Clairefontaine. Skrzydłowy dostał pozwolenie od selekcjonera Didiera Deschampsa na towarzyszenie partnerce przy porodzie. Decyzja ta została podjęta w porozumieniu z UEFA, ponieważ piłkarzy obowiązuje ścisły protokół sanitarny.

Jest nadzieja dla Danii. Może awansować nawet z drugiego miejsca [sytuacja w grupie B]Jest nadzieja dla Danii. Może awansować nawet z drugiego miejsca [sytuacja w grupie B]

"Po konsultacjach z UEFA i komórką tej organizacji ds. COVID, Didier Deschamps i federacja upoważnili Kingsleya Comana do dołączenia do swojej partnerki i udziału w narodzinach jego dziecka. Podjęto wszelkie środki ostrożności, szczególnie w zakresie zdrowia" - przekazała francuska federacja. 

17.06.2021, Kopenhaga, mecz Euro 2020 Dania-BelgiaYussuf Poulsen lepszy od Roberta Lewandowskiego o... jedną sekundę!

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/

Więcej o: