Jarmołenko przebił Ronaldo i Pogbę na konferencji. "Widziałem, jak odstawiał Colę"

Andrij Jarmołenko w kontrze do Cristiano Ronaldo i Paula Pogby. - Zestawię Coca Colę i Heinekena obok siebie na jednym stole. Skontaktujcie się ze mną, koledzy - powiedział na konferencji prasowej reprezentant Ukrainy nawiązując do ostatniego zachowania piłkarzy.

Wtorkowa konferencja prasowa kapitana reprezentacji Portugalii odbija się szerokim echem w mediach społecznościowych. Cristiano Ronaldo po zajęciu miejsca na sali, schylił się po dwie butelki Coca-Coli (która jest sponsorem Euro 2020) i odstawił je na bok. Dzień później podobnie postąpił reprezentant Francji Paul Pogba, z tą różnicą, że pomocnik odstawił butelkę bezalkoholowego piwa marki Heineken

Zobacz wideo Mucha: Mam wrażenie, że Polska nie wie, co ma grać. Uczucie totalnego chaosu

Zupełnie inaczej do sprawy podszedł trener reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow, który ostentacyjnie napił się Coca Coli, czym rozśmieszył internautów. Andrij Jarmołenko zdecydował się na zupełnie innych gest. Kapitan reprezentacji Ukrainy postanowił zestawić je obok siebie, nawiązując do gestu Portugalczyka i Francuza. 

- Widziałem, jak Ronaldo odstawiał Coca Colę. Ja zestawię Coca Colę obok Heinekena na jednym stole. Skontaktujcie się ze mną - powiedział żartobliwie Andrij Jarmołenko, zachęcając sponsorów.

Nowa moda na Euro 2020? UEFA może nałożyć sankcje za gesty piłkarzy. "Partnerstwa są integralną częścią turnieju"

Martin Kallen, dyrektor mistrzostw Europy powiedział, że głównym problemem było zachowanie Cristiano Ronaldo i że rozumie graczy, którzy robią takie rzeczy z powodów religijnych. Dodał również, że zobowiązania umowne dotyczące sponsorów są częścią regulaminu turnieju podpisanego przez wszystkie reprezentacje. 

Okazuje się, że piłkarze mogą zostać ukaraniu w następnej takiej sytuacji. - Mamy regulamin podpisany przez wszystkie reprezentacje grające w Euro. Przypominaliśmy im o ich obowiązkach, ale kary w przyszłości są możliwe - dodał Kallen.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/