Podejrzenie poważnego urazu kręgosłupa. To może być koniec Euro dla Rosjanina

Mario Fernandes doznał poważnego urazu w trakcie spotkania Rosja - Finlandia na Euro 2021. Rosjanin opuścił boisko na noszach, a lekarze podejrzewają poważny uraz kręgosłupa. Dla piłkarza może to oznaczać koniec turnieju.

Reprezentacja Rosji pokonała Finlandię 1:0 w spotkaniu grupy B Euro 2021. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale to Rosjanom udało się zdobyć bramkę. Dokonał tego tuż przed przerwą Aleksiej Miranczuk. Dzięki temu drużyna Stanisława Czerczesowa zmazała plamę po pierwszym grupowym spotkaniu z Belgią, który przegrała 0:3. 

Zobacz wideo "Hiszpanie szukają kozła ofiarnego. W Sewilli nie ma atmosfery piłkarskiego święta"

Fatalne doniesienia w sprawie Mario Fernandesa. Prawdopodobnie koniec Euro

Wygrana reprezentacji Rosji została jednak okupiona poważną stratą. Poważnego urazu doznał prawdopodobnie obrońca Mario Fernandes. Urodzony w Brazylii piłkarz wyskoczył do główki w pierwszej połowie spotkania przy stałym fragmencie gry i bardzo nieszczęśliwie upadł. Długo nie podnosił się z boiska i ostatecznie został zniesiony przez medyków na noszach w kołnierzu ortopedycznym.

Azerbaijan Turkey Wales Euro 2020 SoccerDwie strony Garetha Bale'a. Walia blisko fazy pucharowej na Euro! [WIDEO]

Nie ma jeszcze oficjalnych i szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia Fernandesa, ale pierwsze doniesienia przekazał rosyjski portal Sports.ru. - U Mario podejrzewa się uraz odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie został przewieziony na badania do jednego ze szpitali w Petersburgu - napisali dziennikarze z Rosji. Taki uraz oznaczałby długą przerwę dla 30-letniego obrońcy i oczywiście koniec Euro 2021.

screen TwitterKatastrofalny karny Bale'a! Po chwili niezrozumiałe zachowanie bramkarza [WIDEO]

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: