Paul Pogba schował butelkę piwa. Kolejna burza na Euro 2020 [WIDEO]

Paul Pogba zachował się jak Cristiano Ronaldo i podczas konferencji prasowej schował butelkę Heinekena, czyli jednego ze sponsorów Euro 2020.

Portugalia na dzień dobry ograła 3:0 Węgrów. Gola strzelił Raphael Guerreiro, a następnie dwukrotnie do siatki trafił Cristiano Ronaldo, który dzięki temu osiągnięciu pobił rekord ustanowiony przez Michela Platiniego. Piłkarz Juventusu został wyróżniony przez UEFĘ tytułem zawodnika meczu. Ale głośno zrobiło się też o sytuacji z konferencji prasowej. Ronaldo, który słynie ze swojego zdrowego trybu życia, zaskoczył kibiców i dziennikarzy, gdy bezceremonialnie zabrał dwie butelki marki Coca-Cola ze stolika i postawił je w kącie. Tak, by kamery ich nie rejestrowały. - Pijcie wodę - powiedział Ronaldo, podnosząc butelkę z wodą mineralną. Postępek Ronaldo może się nie spodobać UEFA. Coca-cola to jeden ze sponsorów Euro 2020. Ale nie jedyny, którego wizerunek ucierpiał przez piłkarza.

Zobacz wideo Lewandowski sfrustrowany, złota piłka ucieka

Wisła Kraków z kolejnymi problemami. Udziałowcy klubu, w tym Jakub Błaszczykowski ponownie sięgnęli do portfelaBłaszczykowski zostanie odznaczony przez Andrzeja Dudę jako drugi piłkarz

Nie minęła doba od gestu Ronaldo, a Paul Pogba, po wygranej 1:0 z Niemcami, też usunął ze stolika produkt innego sponsora - butelkę piwa Heineken. Kilkanaście minut wcześniej otrzymał nagrodę dla piłkarza meczu, którą sponsorował właśnie holenderski browar. Warto pamiętać, że Pogba jest muzułmaninem, a w Islamie picie alkoholu jest zabronione.

Wciąż nie wiadomo, czy obaj piłkarze zostaną ukarani.

Robert Lewandowski w trakcie meczu Polska - SłowacjaRobert Lewandowski przebił osiem sekund milczenia 675 razy

Co dalej?

Reprezentacja Portugalii w drugim meczu w grupie F zmierzy się z Niemcami. To spotkanie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 18:00 na Allianz Arenie w Monachium. Na zakończenie fazy grupowej Portugalczycy zagrają przeciwko Francuzom (23 czerwca, godz. 21:00, Puskas Arena). Relacja tekstowa z pozostałych spotkań z ich udziałem na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: