Chwile grozy w meczu Francja - Niemcy. "Przeżył piekielny szok"

Benjamin Pavard został staranowany przez Robina Gosensa podczas wtorkowego meczu Francji z Niemcami (1:0). Jak sam przyznał po zakończeniu spotkania, przeżył piekielny szok i był znokautowany przez 10, może 15 sekund.

W hitowym spotkaniu grupy F Euro 2020 Francja zmierzyła się z Niemcami na stadionie w Monachium. Francuzi wygrali 1:0 po samobójczej bramce Hummelsa. W trakcie spotkania doszło jednak do bardzo groźnej sytuacji, gdy Benjamin Pavard został staranowany przez Robina Gosensa we własnym polu karnym.

Zobacz wideo Pierwsza konfrontacja polskich piłkarzy z kibicami. "Była akceptacja i wsparcie, ale były też gwizdy"

Pavard upadł na murawę i wydawało się, że w momencie upadku jest nieprzytomny. Francuz został zbadany jeszcze na murawie i po chwili był gotowy do gry, co wywołało wiele emocji w mediach społecznościowych. Wzywano Deschampsa do natychmiastowej zmiany Pavarda, aby uniknąć zagrożeń związanych ze wstrząśnieniem mózgu.

Pavard po zakończeniu spotkania przyznał, że "przeżył piekielny szok". - Zostałem znokautowany na 10, może 15 sekund. Potem było już lepiej - powiedział, cytowany przez "The Guardian". Ostatecznie Francuz został na boisku do końca spotkania.

screen TVP SportCo on sobie myślał?! Absurdalne sceny w hicie Francja - Niemcy. Ruediger w akcji [WIDEO]

W pierwszym spotkaniu grupy F Portugalia pokonała Węgry 3:0. Dwie bramki dla Portugalczyków zdobył Cristiano Ronaldo, który dzięki nim został najlepszym strzelcem w historii mistrzostw Europy. W tabeli grupy F prowadzą Portugalczycy, przed Francuzami. Obydwie drużyny mają po 3 punkty. Niemcy mają 0 punktów i zajmują 3. miejsce, wyprzedzając tylko Węgrów.