Miażdżąca krytyka Sousy. "Zmiany z d**y, brakowało najlepszego. Nie mamy trenera"

Fala krytyki cały czas spada na reprezentację Polski po kompromitacji w meczu ze Słowacją (1:2). Kolejne postaci polskiej piłki atakują naszą kadrę. Dołączył do nich także agent piłkarski i bliski przyjaciel Kamila Grosickiego Daniel Kaniewski, który po raz kolejny uderzył w selekcjonera Paulo Sousę.

Reprezentacja Polski po raz kolejny skompromitowała się w meczu otwarcia wielkiej imprezy. W poniedziałek Polacy przegrali w pierwszym meczu Euro 2021 ze Słowacją 1:2 i bardzo skomplikowali sobie sytuację w grupie. Nasi kadrowicze zagrali fatalnie, co z zimną krwią wykorzystali rywale. 

Zobacz wideo Mucha: Mam wrażenie, że Polska nie wie, co ma grać. Uczucie totalnego chaosu

Kaniewski kolejny raz atakuje Sousę. "Zmiany z d**y*"

Po poniedziałkowej porażce na reprezentację Polski spadła ogromna fala krytyki. Zarówno eksperci jak i kibice nie szczędzą sobie gorzkich słów w kierunku kadry, a w szczególności selekcjonera Paulo Sousy. Po raz kolejny portugalskiego trenera zaatakował agent piłkarski i bliski przyjaciel Kamila Grosickiego Daniel Kaniewski. 

Stadion GdańskTak kibice przywitali reprezentację Polski. Piłkarze zaskoczeni [WIDEO]

- Brawo Lukas Haraslin. Gratulacje dla was, my nie mamy trenera, a dla was powodzenia dalej. Zajechany cały polski zespół! - napisał Kaniewski na Instagramie. - Brakowało najlepszego skrzydłowego naszego kraju, który potrafi szarpnąć, dośrodkować, strzelić bramkę. Zmiany z d**y! - dodał, odnosząc się do Grosickiego. 

To już kolejny raz kiedy Kaniewski zaatakował Paulo Sousę. Po raz pierwszy słowa krytyki skierował do trenera w programie "Sekcja Piłkarska" zaraz po ogłoszeniu powołań. - Jestem zażenowany. Myślę, że Portugalczyk po prostu nie zna polskich piłkarzy. Kamil ciężko trenował z kadrą w marcu. Ciężko trenował też w ostatnich tygodniach w WBA. Przygotowywał się do turnieju tak jak kiedyś Jakub Błaszczykowski przed Euro 2016 - powiedział wtedy agent. 

Grzegorz Krychowiak na konferencji prasowejKrychowiak zmierzył się z trudnymi pytaniami. "Było jeszcze gorzej. Nie chcę wyjść na klauna"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: