Ronaldo zaszokował swoich zachowaniem na konferencji. I wypowiedział dwa słowa

Cristiano Ronaldo promuje zdrowy tryb życia, o czym przypomniał w trakcie konferencji prasowej. - Pijcie wodę - powiedział Portugalczyk, odsuwając inne napoje, które postawiono na spotkaniu z dziennikarzami.

Cristiano Ronaldo jeszcze nie zagrzał fotela tuż przed rozpoczęciem konferencji prasowej, a już miał ważny przekaz do zakomunikowania. Portugalczyk słynie ze swojego zdrowego trybu życia, ale na pewno mocno zaskoczył obserwatorów, gdy bezceremonialnie zabrał dwie butelki marki Coca-Cola ze stolika i postawił je w kącie.

Zobacz wideo Mucha: Mam wrażenie, że Polska nie wie, co ma grać. Uczucie totalnego chaosu

 - Pijcie wodę - to pierwsze słowa Cristiano Ronaldo na konferencji prasowej. Słowa te wymówił, podnosząc butelkę z wodą mineralną. 

Postępek Ronaldo może się nie spodobać UEFA. Coca-cola to jeden ze sponsorów Euro 2020. Według szacunków europejska federacja dostaje od amerykańskiej firmy 35 mln euro rocznie i jest to druga najdroższa umowa spnsorska UEFA po Heinekenie.

Cristiano Ronaldo - profesjonalny nie tylko na boisku! Przykład dla każdego, kto widział nagranie

Nagranie z Cristiano Ronaldo zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Niektórzy użytkownicy słusznie zauważyli, że w przeszłości Portugalczyk nie miał oporów, by "być twarzą" firmy KFC (Kentucky Fried Chicken), czyli amerykańskiej sieci barów fast food. 

Reklama ta pochodzi z czasów gry Portugalczyka w Realu Madryt. Dokładnie w 2013 roku Cristiano Ronaldo reklamował markę KFC. Od tego czasu niejednokrotnie przyznawał jednak, że ciężka praca, wzorowa dieta i rozumienie istoty regeneracji organizmu są kluczowe dla odpowiedniego funkcjonowania, szczególnie wśród sportowców. 

Cristiano Ronaldo przebywa obecnie w Budapeszcie, gdzie reprezentacja Portugalii we wtorek o godz. 18:00 zmierzy się na Puskas Arena z drużyną Węgier. W pierwszym spotkaniu fazy grupowej Euro 2020 napastnik może pobić kilka rekordów, są to m.in. ilość zdobytych bramek w narodowych barwach, rekord występów na mistrzostwach Europy czy ilość wygranych na turnieju WIĘCEJ TUTAJ>>>. 

Więcej o: