Poseł Porozumienia atakuje dyrektora TVP Sport. "Co na to Jacek Kurski?"

Reprezentacja Polski po raz kolejny skompromitowała się na otwarcie wielkiego turnieju. Polacy przegrali 1:2 ze Słowacją w pierwszym spotkaniu Euro 2021. Słów krytyki skierowanych w kadrę nie rozumie jednak poseł Kamil Bortniczuk, który skrytykował dyrektora TVP Sport za gorzkie słowa w kierunku reprezentacji.

Reprezentacja Polski przegrała po raz kolejny na otwarcie dużego turnieju i bardzo skomplikowała sobie sytuację w grupie. Polacy zagrali fatalnie i przegrali z teoretycznie słabszą Słowacją 1:2. Ze wszystkich stron na naszą kadrę spływa krytyka, ale nie wszyscy uważają, że zasłużona. 

Zobacz wideo Polska - Słowacja. Kolejna kontuzja w polskiej kadrze?

Kuriozalne komentarze posła po meczu ze Słowacją. "Najlepszy mecz otwarcia"

Jedną z osób, które mają odmienne zdanie od większości opinii publicznej jest poseł Kamil Bortniczuk. Poseł Porozumienia podzielił się swoimi przemyśleniami na temat poniedziałkowego spotkania na Twitterze i wzbudził tym sporo kontrowersji. - Piłkarsko to bym najlepszy mecz otwarcia polskiej kadry w XXI wieku. Nawet w osłabieniu mogło wpaść kilka bramek. Po raz pierwszy rzeczywiście przegrywamy "pechowo" - napisał. 

,Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej Rosja 2018Boniek podsumował mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 w dwóch zdaniach

Chwilę później Kamilowi Bortniczukowi nie spodobała się wypowiedź dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego, który miał zupełnie odmienne zdanie na temat spotkania od niego. Na dodatek poseł wmieszał w całą sytuację prezesa TVP Jacka Kurskiego. - Dyrektor TVP Sport zaprasza Państwa na mecz Polska-Hiszpania. Co na to Jacek Kurski? - napisał deputowany, udostępniając wpis, w którym Szkolnikowski krytykuje reprezentację. 

Paulo SousaPaulo Sousa przewracał oczami. "Nie możemy"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: