Ondrej Duda podsumował mecz Polska - Słowacja! Lewandowski wyeliminowany

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 ze Słowacją w pierwszym spotkaniu Euro 2021. Polacy zagrali fatalnie i mają na swoim koncie kolejną kompromitację w meczu otwarcia wielkiej imprezy. Spotkanie to podsumował przed kamerami "TVP Sport" reprezentant Słowacji Ondrej Duda.

Reprezentacja Polski po raz kolejny skompromitowała się na otwarcie wielkiego turnieju. Polacy w pierwszym meczu na Euro 2021 przegrali w Sankt Petersburgu ze Słowacją 1:2. Jedyną bramkę dla Polaków zdobył Karol Linetty już 33. sekundy po rozpoczęciu drugiej połowy. Dla Słowaków trafiali Robert Mak i Milan Skriniar. 

Zobacz wideo Polska - Słowacja. Kolejna kontuzja w polskiej kadrze?

"Mamy dobrą pozycję do awansu". Duda podsumowuje mecz z Polską

Po zakończeniu spotkania jego przebieg podsumował jeden z najlepszych Słowaków na boisku - Ondrej Duda. Znany z gry w Legii Warszawa zawodnik przed kamerami "TVP Sport" nie ukrywał swojego szczęścia z wygranej oraz wskazał, dlaczego jego drużynie udało się pokonać Polskę. 

"To jest KATASTROFA". Reprezentacja Polski brutalnie podsumowana

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy. Najważniejsze dla nas jest to, że graliśmy swoją grę, a nie polską. Polsce zabrakło też trochę szczęścia, dzisiaj było ono po naszej stronie - powiedział Duda. - Mieliśmy dużo dobrych meczów w tym roku - czy to z Rosją w eliminacjach, czy też baraże do Euro. W dzisiejszym meczu mieliśmy jednak zdecydowanie więcej miejsca przez to, że Polska grała bardzo ofensywnie.

Tak Robert Lewandowski zareagował na gola dla SłowacjiTak Robert Lewandowski zareagował na decydującego gola. Cała prawda [WIDEO]

Ondrej Duda został także zapytany o ewentualne wyjście z grupy. - Wyjście z grupy? Gramy mecz po meczu, teraz zmierzymy się ze Szwecją, ale mamy dobrą pozycję do awansu. Dzisiaj wiedzieliśmy, gdzie jest najmocniejsza strona Polski i dobrze wyeliminowaliśmy Lewandowskiego. Dzięki temu wygraliśmy ten mecz - przyznała na koniec Słowak.

Więcej o: