Tak Robert Lewandowski zareagował na decydującego gola. Cała prawda [WIDEO]

W dziecinnie łatwy sposób straciła w poniedziałek gole reprezentacja Polski. Przy drugiej bramce nie wytrzymał Robert Lewandowski, który miał wielkie pretensje do kolegów.

Reprezentacja Polski przegrała ze Słowacją 1:2 w meczu otwarcia Euro 2020. Nasi rywale objęli prowadzenie w 18. minucie, kiedy po strzale Roberta Maka piłka najpierw odbiła się od słupka, a później od pleców Wojciecha Szczęsnego, wpadając do bramki.

Mimo że w 46. minucie do wyrównania doprowadził Karol Linetty, to 23 minuty później zwycięską bramkę dla Słowaków strzelił Milan Skriniar. Po dośrodkowaniu Marka Hamsika z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi obrońcy Interu Mediolan, który mocnym strzałem nie dał szans Szczęsnemu. O tę bramkę mnóstwo pretensji do kolegów miał Robert Lewandowski.

Lewandowski wściekły po golu Skriniara

Chociaż w tej sytuacji w naszym polu karnym było aż ośmiu zawodników, to żaden z nich nie doskoczył do słowackiego obrońcy. To właśnie o bierność naszych piłkarzy pretensje miał Lewandowski. Po trafieniu Skriniara nasz kapitan tylko bezradnie rozłożył ręce, dając do zrozumienia, co myśli o naszej postawie w defensywie. Po kilku sekundach Lewandowski przeprowadził jeszcze krótką, ostrą rozmowę z Bartoszem Bereszyńskim.

Porażka ze Słowacją sprawia, że szanse Polaków na awans do fazy pucharowej Euro 2020 drastycznie zmalały. Szansę na rehabilitację mieć będziemy w sobotę, gdy w Sewilli o godz. 21 zagramy z Hiszpanami, którzy w poniedziałek o tej samej porze zmierzą się ze Szwedami.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.