Szok i dramat. Tak Polska znowu traci gola ze Słowacją [WIDEO]

Reprezentacja Polski gra w Sankt Petersburgu ze Słowacją w pierwszym meczu grupy E na Euro 2021. Niestety po raz kolejny Słowacy wychodzą na prowadzenie po bramce Milana Skriniara.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła swój udział w Euro 2021. Polacy mierzą się w pierwszym spotkaniu grupy E ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Kolejne błędy w obronie i druga bramka stracona. Polacy przegrywają ze Słowacją

Polacy po raz kolejny zawiedli w obronie i przegrywają w spotkaniu ze Słowacją na Euro 2021. Nasi kadrowicze udowodnili, że za kadencji Paulo Sousy nie radzą sobie przy stałych fragmentach gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Milana Skriniara, który pięknym uderzeniem pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Grzegorz Krychowiak dostał czerwoną kartkę w meczu Polska - SłowacjaGrzegorz Krychowiak z czerwoną kartką! "Zapracował. Jego własna głupota" [WIDEO]

Polacy po bardzo słabej pierwszej połowie świetnie rozpoczęli drugą. To kolejny taki przypadek za kadencji Paulo Sousy, kiedy nasza reprezentacja świetnie reaguje po przerwie. Niestety fatalne zachowanie Grzegorza Krychowiaka sprawiło, że graliśmy w dziesiątkę i chwilę później straciliśmy bramkę. Na tablicy wyników 2:1 dla Słowacji.

screen TwitterKapitalna akcja Polaków! Tak Karol Linetty strzelił gola ze Słowacją [WIDEO]

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>