Kapitalna akcja Polaków! Tak Karol Linetty strzelił gola ze Słowacją [WIDEO]

Reprezentacja Polski gra ze Słowacją w pierwszym meczu na Euro 2021. Po świetnej akcji Polaków Karol Linetty pokonuje Martina Dubravkę!

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła swój udział w Euro 2021. Polacy mierzą się w pierwszym spotkaniu grupy E ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Mamy wyrównanie w Sankt Petersburgu! Przepiękna akcja Polaków

Reprezentacja Polski zaczęła ofensywnie drugą połowę. Wyrównujący gol padł już w 33. sekundzi. Lewym skrzydłem przedarł się Maciej Rybus, a będąc już w polu karnym podał do Karola Linettego. Środkowy pomocnik pokonał Dubravkę sprytnym strzałem po ziemi.

Polska traci gola ze Słowacją po serii błędówKoszmarny klops! Błędy, błędy, błędy i samobój Szczęsnego! Tak Polska traci gola [WIDEO]

Polacy po bardzo słabej pierwszej połowie świetnie rozpoczęli drugą. To kolejny taki przypadek za kadencji Paulo Sousy, kiedy nasza reprezentacja świetnie reaguje po przerwie. Na tablicy wyników jest remis 1:1.

Samobój Wojciecha SzczęsnegoWojciech Szczęsny przeszedł do historii Euro. Niestety...

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>