Koszmarny klops! Błędy, błędy, błędy i samobój Szczęsnego! Tak Polska traci gola [WIDEO]

Reprezentacja Polski gra ze Słowacją w pierwszym meczu na Euro 2021. Niestety przy świetnej, indywidualnej akcji Roberta Maka Polacy popełnili serię błędów i Słowacy wyszli na prowadzenie.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła swój udział w Euro 2021. Polacy mierzą się w pierwszym spotkaniu grupy E ze Słowacją w Petersburgu. 

Zobacz wideo Polska - Słowacja. Kolejna kontuzja w polskiej kadrze?

Słowacy prowadzą w meczu z Polską. Samobój Szczęsnego

Reprezentacja Polski dobrze rozpoczęła mecz ze Słowacją w Sankt Petersburgu, ale w 18. minucie straciła gola. Świetną akcję Roberta Maka w pechowy sposób zakończył Wojciech Szczęsny. Piłka wpadła do siatki, ale wcześniej odbiła się od pleców polskiego bramkarza.

Fatalne błędy sprawiły, że chwilę wcześniej Mak miał mnóstwo przestrzeni po lewej stronie boiska. Słowak bez problemu ograł Kamil Jóźwiaka i Bartosza Bereszyńskiego. Temu drugiemu piłka przeleciała pomiędzy nogami i Mak mógł swobodnie pobiec w kierunku bramki. Oddał strzał, który odbił się od słupka, po chwili od pleców Szczęsnego i wpadła do siatki. 

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o: