Pożar na stadionie w Monachium! Tuż przed meczem Francja - Niemcy

Jak poinformowały niemieckie media w poniedziałek rano na Allianz Arenie w Monachium wybuchł pożar. Zapaliła się rozdzielnia prądu. Na tym stadionie we wtorek ma się odbyć mecz Francja - Niemcy.

Euro 2021 od samego początku towarzyszą ogromne problemy. Plany organizatorów pokrzyżowała pandemia, z powodu której trzeba było przełożyć turniej o rok. Tuż przed rozpoczęciem mistrzostw zmieniono także dwa miasta, gdzie miał odbywać się turniej. Sewilla i Sankt Petersburg zmieniły Bilbao i Dublin. Teraz, już w jego trakcie pojawiły się kolejne kłopoty. 

Zobacz wideo Wielka niewiadoma w składzie Paulo Sousy. "To jest potężna wyrwa"

Problemy organizatorów Euro. Pożar na stadionie w Monachium

Jak poinformowały niemieckie media w poniedziałkowy poranek na Allianz Arenie w Monachium wybuchł pożar. Stadion ten jest jednym z gospodarzy Euro 2021 i już we wtorek ma się na nim odbyć mecz grupy F Francja - Niemcy. 

Wzruszające słowa Bielika przed meczem Polska - Słowacja. Wzruszające słowa Bielika przed meczem Polska - Słowacja. "Oddałbym wszystko"

Automatyczny system sygnalizacji uruchomił się dokładnie o godzinie 4:48. Informacja od razu dotarła do straży pożarnej, która na miejscu zastała zadymione pomieszczenie techniczne. Pożar został ugaszony, a jego przyczyną było zwarcie w rozdzielni elektrycznej. 

Od razu pojawiły się wątpliwości czy na stadionie uda się rozegrać wtorkowe spotkanie. Byłby to nie lada problem dla organizatorów, aby na dzień przed meczem zmienić miejsce jego rozegrania. Na szczęście szkody nie były na tyle wielkie, żeby zakłóciły organizację pojedynku Francji z Niemcami. Po konsultacjach uznano, że spotkanie może zostać rozegrane.

Ćwierć wieku czekali na powrót na Euro. I skończyło się bolesną porażkąĆwierć wieku czekali na powrót na Euro. I skończyło się bolesną porażką

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: