Wzruszające słowa Bielika przed meczem Polska - Słowacja. "Oddałbym wszystko"

Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpocznie grę na Euro 2021. Polacy zmierzą się w Sankt Petersburgu ze Słowacją. Ze wszystkich stron no naszych kadrowiczów napływają słowa wsparcia. Także od tych, którzy nie pojechali na turniej.

Euro 2021 rozkręciło się na dobre. Turniej rozpoczął się w piątek 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. W meczu otwarcia Włochy pokonały Turcję 3:0. Po raz czwarty z rzędu w mistrzostwach Europy weźmie udział reprezentacja Polski. Polacy trafili do grupy E z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. W pierwszym spotkaniu drużyna prowadzona przez Paulo Sousę zmierzy się ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Zobacz wideo Polska - Słowacja. Kolejna kontuzja w polskiej kadrze?

Nieobecni na Euro wspierają reprezentację Polski. "Powodzenia Panowie"

Reprezentacja Polski rozpocznie w poniedziałek swoją rywalizację w Euro 2021. Przed rozpoczęciem turnieju naszych kadrowiczów nie opuszczał pech. Kilka bardzo ważnych postaci wypadło z powodu kontuzji lub problemów w klubie. Wszyscy jednak pamiętają w tym wielkim dniu o swoich kolegach i przesyłają wsparcie do Sankt Petersburga w mediach społecznościowych. 

=Mecz Eliminacji Mistrzostw Swiata Polska - Andora w WarszawiePaulo Sousa podał skład na Polska - Słowacja! Potężne zaskoczenie

- Oddałbym wszystko! Jesteśmy z wami Panowie, dopingujemy i trzymamy kciuki. Sprawcie, abyśmy byli choler... dumni - napisał na Instagramie Krystian Bielik, który nie pojechał na Euro, ponieważ zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. 

 

- Całym sercem za reprezentacją Polski! Jestem z Wami Panowie! Do boju Polsko! - napisał natomiast Arkadiusz Milik, który pojechał na zgrupowanie do Opalenicy, ale musiał ostatecznie je opuścić. Nie udało się wyleczyć do końca urazu łękotki, którego doznał w ostatnim meczu Ligue 1

- Trzymam mocno za Was kciuki. Do boju Polacy - przekazał Kamil Grosicki, którego Paulo Sousa wpisał tylko na listę rezerwową. 

- Choć dziś w innej roli, to zawsze z Wami! Spełniajcie marzenia! - napisał Krzysztof Piątek, który nie pojechał na turniej przez złamanie kostki.

Wsparcie płynie także od zawodników, którzy już od dawna nie znajdują się w kręgu zainteresowań selekcjonera. - Powodzenia Panowie - przekazał Łukasz Teodorczyk

Marek HamsikEkspert o Słowakach: To jest beton. Nasz piąty napastnik, byłby ich numerem jeden

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl

Więcej o: