Dramatyczny wypadek na Wembley. Kibic w ciężkim stanie

W trakcie meczu Anglików z Chorwatami (1:0), jeden z kibiców musiał zostać przewieziony do szpitala, a jego stan jest określany jako ciężki - informuje Sky Sports.

UEFA zezwoliła na niemal 19 tysięcy kibiców, choć stadion Wembley pomieści aż 90 tysięcy. Był to pierwszy mecz z kibicami na londyńskim obiekcie od listopada 2019 roku. Niestety skończyło się dramatycznie. Chwilę po rozpoczęciu niedzielnego spotkania, kibic spadł z trybuny i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

- Będziemy kontynuować współpracę z UEFA, aby sprawa została zbadana - oświadczył rzecznik prasowy stadionu Wembley, cytowany przez Sky Sports News.

Jak tylko pojawią się kolejne informacje, będziemy aktualizowali ten tekst

Nowym właścicielem Widzewa zostanie Tomasz StamirowskiWidzew Łódź ma nowego właściciela! To niejedyna duża zmiana w klubie

Gol Sterlinga

Reprezentacja Anglii pokonała Chorwację 1:0 w meczu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy. Jedynego gola w rozgrywanym strzelił w drugiej połowie Raheem Sterling. W 57. minucie to senne widowisko rozbudził duet Kalvin Phillips - Sterling. Pomocnik Leeds, który przez cały mecz imponował znakomitą postawą w środku pola, ładnie ściął z piłką ze skrzydła do środka i dostrzegł wbiegającego w pole karne Sterlinga, a ten wygrał pojedynek z Livakoviciem.

Jude Bellingham jest drugim najmłodszym zawodnikiem powołanym na Euro 2021Bellingham pobił rekord mistrzostw Europy. Polak może go przebić po jednym dniu

Już w poniedziałek Czesi zmierzą się ze Szkocją. Wydaje się, że obie te ekipy raczej powalczą o trzecie miejsce. Faworytami będą Szkocji, bo będą przecież grali przy kilkunastu tysiącach kibiców na Hampden Park w Glasgow.