Robert Lewandowski wysłał wiadomość do Christiana Eriksena. "Sceny były niepokojące"

- Oglądanie takich scen w meczu Dania - Finlandia było dla nas wszystkich niepokojące. Miło słyszeć, że Eriksen jest w stabilnym stanie - napisał Robert Lewandowski, napastnik reprezentacji Polski na Twitterze o dramatycznym zdarzeniu z udziałem Christiana Eriksena.

Christian Eriksen upadł na murawę w 43. minucie spotkania z Finlandią w grupie B. Na boisku od razu pojawili się lekarze, którzy rozpoczęli reanimację zawodnika Interu Mediolan. Pierwsza pomoc trwała kilkanaście minut. Piłkarz opuścił boisko na noszach, trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny, zawodnik rozmawia z bliskimi.

Zobacz wideo

Dania - Finlandia, Euro 2020Piłkarz Danii bohaterem. Mógł uratować życie Eriksena. "Tej reakcji nie zapomnimy"

"Oglądanie takich scen było dla nas wszystkich niepokojące"

W trakcie, jak lekarze ratowali Christiana Eriksena, wielu znanych sportowców i piłkarzy na portalach społecznościowych wspierali Duńczyka. Dołączył się również do nich Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski.

- Oglądanie takich scen w meczu Dania - Finlandia było dla nas wszystkich niepokojące. Miło słyszeć, że Eriksen jest w stabilnym stanie. Szybkiego powrotu do zdrowia Christian - napisał Robert Lewandowski na swoim profilu na Twitterze.

Romelu Lukaku strzela pierwszego gola dla Belgii. 'Chris, kocham Cię!'Lukaku strzelił gola na Euro i natychmiast ruszył do kamery. Piękne słowa dla Eriksena

W cieniu dramatycznych wydarzeń i reanimacji Christiana Eriksena dokończono starcie Danii z Finlandią. Goście, debiutanci na Euro, sprawili sensację i wygrali 1:0, choć oddali tylko jeden strzał celny!

Więcej o: