Nowe informacje ws. stanu zdrowia Christiana Eriksena. "Rozmawiał w szpitalu"

Dobre informacja o stanie zdrowia Christiana Eriksena. Jego stan jest stabilny, a zawodnik rozmawia w szpitalu.

Christian Eriksen upadł na murawę podczas spotkania Dania - Finlandia. Na szczęście udało się przywrócić funkcje życiowe. Komunikat w jego sprawie wydał Duński Związek Piłki Nożnej, który potwierdził, że Eriksen odzyskał przytomność i jest w szpitalu na badaniach. UEFA poinformowała także, że spotkanie zostanie wznowione o 20:30.

UEFA po godzinie 20:00 wydała komunikat w tej sprawie. "W odpowiedzi na prośbę graczy obu drużyn, UEFA zgodziła się na wznowienie meczu pomiędzy Danią i Finlandią dziś wieczorem o 20:30. Rozegrane zostaną ostatnie cztery minuty pierwszej połowy, po czym nastąpi 5-minutowa przerwa, po której nastąpi druga połowa" - brzmi oświadczenie na Twitterze.

Zobacz wideo Skrzydłowy czy wahadłowy? Lewa czy prawa strona? Kamil Jóźwiak mówi o swojej pozycji na boisku

- Martin Schoots, menedżer Christiana Eriksena opowiada NPO Radio 1, że zawodnik rozmawia w szpitalu. Tata i żona zawodnika są razem z nim - czytamy na profilu o holenderskiej piłce na "Twitterze".

- Christian Eriksen oddycha i może mówić. Nie jest nieprzytomny - mówił Martin Schoots, agent Eriksena. I dodał, że jest po rozmowie z ojcem Christiana - przekazał na Twitterze dziennikarz Fabrizio Romano.

- Nie ma niebezpieczeństwa zagrożenia życia u Eriksena - dodał dziennikarz

Gdzie śledzić mecz?

Spotkanie pomiędzy Danią a Finlandią możecie śledzić na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.